MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Elise Saarsalu

MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Elise Saarsalu
pilt: Jüri Kartul

Imekaunis ja särav Elise Saarsalu tegeleb bikiinifitnessiga ning on ühtlasi ka kahe lapse armastav ema.

Elise tõdeb, et ilus keha on õnnelikul ja stressivabal inimesel.

Palusime Elisel kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on järgmised:

1. Enesearmastus

Tuleb leppida enda heade ja halbade omadustega. Mina olen suutnud sõlmida endaga rahu, see võttis küll päris kaua aega, aga hetkel olen endaga rahul ja see teeb mind õnnelikumaks.

2. Tervislik eluviis

Tervislik eluviis hõlmab nii toitumist kui ka liikumist. Minule on väga oluline süüa ettenähtud kellaaegadel täisväärtuslikku toitu ning teha regulaarselt trenni. Samuti ei meeldi mulle lihtsalt kodus istuda, vaid meeldib ringi liikuda. See kõik hoiab mind vormis, tervena ja nii olen ka oma välimusega rahul.

3. Rutiin

Ilma rutiinita tunnen, et minu elu laguneb laiali. See hoiab mind nö õigel teel. Mulle meeldib, kui asjad on planeeritud ja organiseeritud. See tekitab minus vähem stressi.

4. Teen seda, mida armastan

Minu teeb kõige õnnelikumaks see, et ma saan tegeleda sellega, mida ma armastan – fitnessiga. Selle ala inimesed mõjuvad nii positiivselt ja alati kui trenn tehtud, on tuju hea.

5. Aeg iseendale

Tunnen tihti, kuidas kahe lapse kõrvalt tahaks lihtsalt vahepeal olla üksi. Siis käingi ennast nö laadimas, olen käinud üksi kinos, spaas, restoranis söömas jms. Üksinda veedetud aeg mõjub väga hästi ja värskendavalt ning kogu stress kaob.

Sarnased artiklid