NÕID MARIKA ÕPETUS: kuidas ennast kahjuliku energia eest kaitsta?

Me teame, et kõik on energia ja seepärast kõik, mida me teeme, puudutab energiat ja selle kasutamist. Tavaliselt saame me teiste inimeste negatiivse energia endasse teadmatult. Kuidas ennast aga kahjuliku või mittesobiva energia eest kaitsta? Nõid ja kogemusnõustaja Marika Palu jagas Buduaari lugejatega ühte kasulikku õpetust, kuidas seda teha. 

Marika avaldab, et ennast kahjuliku energia eest on võimalik kaitsta küll. “Selleks on vaja kindla sõnaga alustada oma territooriumil enda ülimuslikkuse nimetamisest – iseenesest ei juhtu midagi. See, et keegi on ostnud omale elamise või tööruumi, üürib seda ametlikult või mitteametlikult või kasutab pikaajaliselt mingi muu kokkuleppe alusel, ei loe midagi energeetilises maailmas.

Hea on kõva häälega asju nimetada. Käia mööda ruumi/ruume ringi ja kõva häälega kuulutada, et: “Nii, see on minu oma ja siin olen mina kõige kõvem. Siin kehtivad minu reeglid. Siia saavad sisse ainult need, kes on mulle kasulikud või neutraalsed.” Mitte kasutada eitavat vormi.

Või kasutada ka teisi reegleid, mis sõnastada on vaja, näiteks: “Ma tean alati kohe, kui siin midagi korrast ära läheb” – võimalikult kiire remondi toimetamiseks.”

Marika ei soovita kasutada ebamääraseid ja mitmeti mõistetavaid omadussõnu, sest meie mõtleme üht, teine aga teist ja see lipsab sisse nii, et ise arugi ei saa. Ka soovitab ta mitte unustada keldriboksi, aiamaad, aeda ja mõttes ka autot sinna alla liitmast – see, et auto liigub, ei loe midagi. 

“Kuulutada kõik territooriumil olev enda omandiks, et mingid jamad asjade kaudu sisse ei saa. Näiteks tööstusettevõtte puhul sobib lisada, et: “Kõik, millel mina otsustan lubada lahkuda ja mis siis lahkub, ei ole pärast lahkumist enam minu kaitse all.”  Seda saavad teha ainult naised. Mehed peavad paluma, et lähedalolev naine (naine, elukaaslane, ema, äripartner, õde, tütar jne) teeks selle tema eest ära, kuna meestel ei ole seda energeetilist üksust, mis vastab naistel emakale ja millega tegelikult hoitakse asju ja luuakse kaitset. 

Kõik meeste vara on kas mingi naise käes energeetiliselt hoiul (vahet pole, mis paberi peal kirjas on) või on väga haavatav. Asja lihtsustamiseks sobib põletada mingit küünalt – see aitab keskenduda teemale ja hoida õigel lainel. Kuuseis ja aastaaeg ei mängi rolli, küll aga mängib rolli haige olek – siis läheb kaitse auklikuks ja vajab üle tegemist.”