NÕID MARILYN KERRO ennustab aprillikuuks häid uudiseid

Praegusel keerulisel ajal tuleb hoida kokku ning alluda reeglitele.

Tagasi artikli juurde

8 kommentaari

 • Isamaalane

  Isamaalane

  Ka Igor Mang ütles, et aprilli teine pool tuleb kergem. Mang nägi selle jama tulemise, vast ehk näeb ka selle minemise ette. Aga eks see ennustamine ole üks tänamatu töö. Aga igal asjal on algus ja lõpp. Isiklikult arvan, et see jama kestab kolm kuud ja juuniks on ehk jamaga lõpp. Miks ma nii arvan?
  Hiinas saadi enam-vähem kolme kuuga asi ühele poole, miks siis meil ei peaks saama.Kõige tähtsam on hoiduda kontaktidest. Kui seda suudame, saame ka viirusest jagu. Kuigi jah, ega kontakte päris vältida ei saa. Aga elame näeme, kellel on õigus.
 • Eda

  Eda

  Praegu on tunne.et midagi ei saagi enam paremaks minna.Igal hommikul loodan.et tuleks ometi mingi patem uudis ja ei midagi.Ootan nüüd õhinal aprilli ja häid uudiseid
 • Ann

  Ann

  Kõige pealt aprill ,teine leviku kuu,kõik kes nõrgemad,haiged on ohus ,suremas ja surnud.Mais võibolla saame energia välja tulemiseks.Siis tuleb looma katk tagant järgi.Mina usun seda,.kuidas käitun ja elan.
 • Saar

  Saar

  Kus te enne olite.ôelnud enne et karoonaviirus on tulemas.nyyd on hilja.
 • Kairi Kees

  Kairi Kees

  Ei ole mõtet süüdistada nüüd nõidasid jne selles mis toimub..Loodus teeb omatöö ja kurb küll öelda kuid see kõik on vajalik .Et inimesed 2 jalaga taas maapeale tuleks...Hoolimata sellesr et on öeldud et see on ohtlik haigus shoppate jne...häbi olgu süüdistada kedagi..Kuid kindlasti ma ei ole nõus Kerro väitega aprillist..mõjutab see meid veel juuniski..
 • Merle.

  Merle.

  Kuule neiu kui sa nii tark oled .Miks sa siis enne ei hojatanud inimesi ette.KUI OLED SUUR NÕID OLEKS PIDANUD ETTE NÄGEMA .🤣😤
 • Eha Maria Paas

  Eha Maria Paas

  Õige tähelepanek, avastada ja leida oma head küljed, aeg enda ja pere jaoks ning koostegemiseks, on palju toredaid võimalusi,. hoidke, hoolige ja armastage oma lähedasi
 • hmm

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!