NÕID MARILYN KERRO paljastas müstilise saladuse

Buduaar

Mecca/Marilyn Kerro

Hinnatud nõid Marilyn Kerro rääkis inimestele elu ja hingemaailma teemal oma tõde.

Nimelt tõdeb Kerro, et väga tihti uuritakse temalt, millist metoodikat ta oma töös inimestega kasutab – kas kaarte, käelt lugemist või sootuks miskit muud.

Nõid tõdeb, et tegelikult kasutab ta mitmeid erinevaid meetodeid kokku. Rääkides aga kaartide panekust, tõdeb ta, et kaardid mitte ei ennusta, vaid aitavad suunata inimest õigele teele ja kui vaja, siis saadavad nad inimesele ka hoiatuse.

“Elus on palju erinevaid teid, mida mööda saame käia ning läbi taro saad valida endale sobiliku tee. See ei ole lõbustuseks ega lihtsalt huvi jaoks loodud, kuna iga kaardi tähendus omab energiat, mis suunatakse küsijale. Kui inimene tuleb vastuseid saama, siis peaks ta keskenduma eelkõige iseendale, luba küsimata inimese energiavälja avamine võib suunata energia küsija vastu,” nendib Marilyn.

Taro kaart peegeldab nõia sõnul inimestele seda, mida vajalikuks peab. “Kaart on aken elu ja hingemaailma vahel – suhtuda tuleks aususe ja austusega. See pole tühine kaardimäng, kus võidavad tugevamad ja nutikamad. Me ei pea elus kõike teadma ning jumalat mängida ei tasu. Kaardid peegeldavad seda, mida peetakse vajalikuks sulle teada anda antud hetkel. Veinipudeli taga ennustamine jäägu lõbustuseks, sest kõrgemad jagavad neile, kes austavad hinge puhtust.”