NÕID MARILYN KERRO: väikelapse bioväli on kõige puhtam

NÕID MARILYN KERRO: väikelapse bioväli on kõige puhtam

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande, kus ta räägib lähemalt lastega koos olemisest ning lapse mõjust emale ja isale. 

Nõid tõdeb, et mitte lapsed ei õpi oma vanematelt, vaid hoopis vastupidi. “Väikese lapse bioväli ning aura on kōige puhtam, mida siit ilmast saab leida, tunda. Meie pole oma pisikestele õpetajad, vaid oleme ise õppija rollis. Vaadake tihedamini elu läbi nende silmade ning saate kõikidele oma küsimustele vastused. Mida tihedamini veedame aega oma lastega, seda lähedasemalt oleme seotud kõrgema minaga. See laseb meenutada otsuseid, valikuid, mis tegime juba enne enda füüsilist sündi. Läbi lapse energia taastub mälu, saatuse teed ning vajalikud otsused.”

Marilyn tunneb, et tänapäeval on kaovad lähedased inimesed teineteise elust liigagi kiirelt. Lastega ei veedeta enam piisavalt aega koos ega pöörata neile seda tähelepanu, mida neil tegelikult vaja on. “Lapsed vajavad oma vanemate ja lähedaste jäägitut tähelepanu, arusaamist, kooskasvamist. Lihtsam oleks kasvatada õnnelikke lapsi kui parandada katkiseid täiskasvanuid.”

Sarnased artiklid