ÕÕVASTAV VIDEO: väike poiss läks Tallinna bussis täiesti hulluks

Lapse kasvatamine ei ole lihtne, ent sellest oleneb lapse enda tulevik - kasvatamatu noor elus kaugele ei jõua ning lõpetab suure tõenäosusega halvas seltskonnas, kus raha teenitakse ebaseaduslike vahenditega. Seitsmestele uudistele saadeti täna videoklipp Eesti väikelapsest, kes ühistranspordis oma ema peale lausa raevu läks.

Lapse kasvatamine ei ole lihtne, ent sellest oleneb lapse enda tulevik – kasvatamatu noor elus kaugele ei jõua ning lõpetab suure tõenäosusega halvas seltskonnas, kus raha teenitakse ebaseaduslike vahenditega. “Seitsmestele uudistele” saadeti täna videoklipp Eesti väikelapsest, kes ühistranspordis oma ema peale lausa raevu läks.

Tähelepanelik kodanik filmis hiljuti üles ääretult ebameeldiva situatsiooni, kus väike poiss sõimab oma ema ühistranspordis kõigi silme all ning tema käitumine on silmnähtavalt kontrolli alt väljunud. Ema üritab küll last korrale kutsuda, ent poiss läheb seepeale veelgi enam närvi ja kasutab sõnu, mis on pehmelt öeldes inetud. Venekeelsed jõhkrad roppused lendavad lapse suust nagu ta kuuleks neid iga päev ja peaks seda normaalseks, et oma emaga võib avalikus kohas sellisel kombel käituda.

Kas antud olukorras peaks sekkuma lastekaitse?

Vaata videoklippi allpool!