RAINER VAKRA sooritas bakalaureusetöö hindele A

RAINER VAKRA sooritas bakalaureusetöö hindele A

Palju õnne! Poliitik Rainer Vakra teatas täna, et sooritas oma bakalaureusetöö eeskujulikult ning täitis oma eesmärgi saada hindeks maksimum.

“Eesmärk bakalaureusetöö teha hindele A on saavutatud! Olen diplomeeritud,” teats Rainer Vakra täna uhkelt Facebookis. “Mul on tõeliselt hea meel ja ma olen väga tänulik,” tänab õnnelik mees oma lähedasi ja sõpru temasse uskumast ja teda toetamast. “Eriline tänu mu kallile Marilinile. Aitäh nõmmekad, kes minu A-väärilise lõputöö valmimisele kaasa aitasid.”

Vakra lisab, et usub siiralt, et keskkonnateadlikkust ja jäätmete sortimise taset on võimalik personaalse nõustamise teel tõsta: “Nüüd tuleb lihtsalt uurimistöö raames Nõmmel kasutatud mudelit rakendada terves Eestis puhtama kodumaa nimel!” on mees meelestatud puhtama tuleviku lainele.

https://www.facebook.com/vakra.rainer/photos/a.1273957426027608/3087762764647056/?type=3&theater

Märtsikuus sattus poliitik skandaali, kui selgus, et tema  2002. aastal kaitstud diplomitöö on suures ulatuses plagiaat. Otsusest lähtuvalt tegi komisjon ettepaneku diplomiõppe diplom kehtetuks tunnistada, selgus toona. Seega pidi mees asja uuesti ette võtma ning võib nüüd võidukalt plagiaadiskandaali selja taha jätta.

Sarnased artiklid