“RANNAMAJA MERYLIN” meestest: mul on ausõna ükskõik, millega ta tegeleb

erakogu

Buduaar

Tõsielustaar ja modell Merylin Nau on meeste teemal varemgi sotsiaalmeedias sõna võtnud tuues välja nüansid, mida ta mehe juures oluliseks peab. Välimuse osas eelistab Merylin kahtlemata pigem tumedate kiharate ja pruunide silmadega tõmmusid mehi nagu näiteks Enrique Iglesias ja Lenny Kravitz.

Hiljuti aga avaldas Merylin oma Instagrami storydes arvamust sel teemal, kui paks peab olema mehe rahakott ja millised peavad olema tema saavutused.

Kaunitar tunnistab, et mees ei pea sugugi rikas olema, et talle muljet avaldada. “Ma pole elus vaadanud teise inimese/mehe rahakotti, ega vaadanud teda selle järgi, mida ta saavutanud on.”

Kuid mida Merylin siis õigupoolest vastassugupoole juures hindab? “Kõik, mida mina tahan, on see, et mehel oleksid ambitsioonid ja vastutustunne. Mul ausõna on ükskõik, millega ta tegeleb, peaasi, et ta on õnnelik selle üle, kus ta on,”tõdeb ta.

Lõpetuseks toonitab Merylin veelkord. “Mehed – mind ei koti see raha ja kus tasemel oma elus olete. Ma hindan seda, mis on südames.”