SUUR GALERII: Suvelõpu tippsündmus – Klubi Teater tähistas 8. sünnipäeva!

SUUR GALERII: Suvelõpu tippsündmus – Klubi Teater tähistas 8. sünnipäeva!

Möödunud reedel, 6. septembril koondus kogu Tallinna ööelu Vabaduse väljaku lähedusse, sest Tallinna erinäoliseim ööklubi Teater tähistas enda kaheksandat sünnipäeva ja sellest osa olid oodatud saama KÕIK!

Uku Suviste, Allan Oolo, Merilin Taimre, Rannamaja  ja nimekiri jätkub. Läbi aastate on klubi Teater olnud paljude avaliku elu tegelaste lemmikuks peopaigaks.Sünnipäeva lavaprogramm sai sel õhtul alguse juba enne Teatrisse sisenemist, sest juba maja ees tervitas külalisi tulepuhujate ja tantsijate show, mis kogus juba peo avatunnil tõeliselt suure publiku. Seejärel said kõik suunduda klubisse, kus kingisaju ja üllatustega juhatati sisse selleõhtune peaesineja REKET.

3 saali, 3 lava ja rekordiliselt külalisi  lisaks avaliku elu tegeleastele oli klubil Teater suur rõõm tervitada järjekordsel sünnipäeval ka kõiki sõpru, kes 9 pika aasta jooksul üheskoos klubiga unustamatud hetked on veetnud. Külalisi saabus suvelõpu tippsündmusele nii Eestist kui kaugemalt. Mitmest riigist külastjaid kokku peolt läbi käis, jääb vaid igaühel endal arvata. Lisaks publikule oli tõeliselt rahvusvaheline ka seekordne artistide nimekiri. Lisaks palavalt armastatud REKETile astus Teatri sünnipäeval teiste hulgas üles ka näiteks Made in Brazil, mille koosseisust leiab liikmeid Brasiiliast, Kuubalt ja Eestist. Üks on 8 aasta jooksul kindlalt püsima jäänud  iga Teatri peo juurde kuulub särav meelelahutus ja parimad artistid!

Ei oleks õiget Teatri sünnipäev ilma klubi kaunite diivadeta ja nii võis kaunitare sel õhtul märgata tõesti kõikjal. Letid-lavad-sohvad-vannid – Teatri diivad ootasid endaga pokaale kõlistama!

KES sellest kõigest osa sai, vaata suurest sünnipäevagaleriist!

Tugev algus 9. tegevusaastale antakse juba sel reedel, 13.septembril, kui kuraditosina saabudes ootab kõiki külla ikka veel särtsakas ja peojanuline BABULJA! Laupäeval, 14. septembril saab taas lausuda “Kõik on uus septembrikuus,” sest sügise esimese VALLALISTE PEOGA antakse hoog sisse uutele suhetele.