WOW! VELLO VAHER pani USA talendisaates źürii õhku ahmima

WOW! VELLO VAHER pani USA talendisaates źürii õhku ahmima

Eesti tunnustatud akrobaatikatreener Vello Vaher osaleb Ameerika ühe populaarsema teleshow “America’s got talent 2016” saates ning astus üles eilses episoodis.

Eesti tunnustatud akrobaatikatreener Vello Vaher osaleb Ameerika ühe populaarsema teleshow “America’s got talent 2016” saates. Värsked episoodid on juba eetris ning Vello esines oma fantastilise kavaga eile ekraanile jõudnud episoodis.

Ameerika televaatajate jaoks on käimas üheteistkümnes “America’s got talent” hooaeg, mida veab Simon Cowell. Hooaeg sai alguse juba eelmise aasta sügisel alanud eelvoorudega, mis toimusid erinevates Ameerika linnades ja ka internetis. Tuhandete eelvoorus osalenute hulgast valiti välja mõnisada osalejat, kes astuvad üles erinevates teleepisoodides alates 31.maist. Teadaolevalt on Vello esimene eestlane, kes USA talendisaates nii kaugele on jõudnud.

Vello etteaste kogus kõikidelt źüriiliikmetelt jah-sõna ja seega on teda oodata osalemas ka järgmises voorus. Vello ise teemat kommenteerida ei saanud, kuna on selles osas alla kirjutanud produtsentidega karmid lepingud.

Vaata videost, kuidas Vello oma ohtliku ja ekstreemse show’ga nii źürii kui publiku õhku ahmima paneb.