10 asja, mille üleskorjamine sulle halba õnne toob

10 asja, mille üleskorjamine sulle halba õnne toob

Inimestel on komme maast leitud asju mõnikord üles korjata ning seda eriti juhul, kui tegemist on millegi hinnalisega. Kuid on asju, mida esoteerikute sõnul mingi hinna eest isegi puudutada ei tohiks, endale võtmisest rääkimata. Siin on kümme asja, mida nende sõnul kunagi üles korjata ei tohiks. 

Inimestel on komme maast leitud asju mõnikord üles korjata ning seda eriti juhul, kui tegemist on millegi hinnalisega. Kuid on asju, mida esoteerikute sõnul mingi hinna eest isegi puudutada ei tohiks, endalevõtmisest rääkimata. Siin on kümme asja, mida nende sõnul kunagi üles korjata ei tohiks. 

1. Metallraha 

Metall salvestab väga hästi energiat. Positiivset energiat kandvat metallraha kasutatakse tavaliselt talismanina, aga see, et keegi oma talismani ära kaotab, on väga ebatõenäoline. Maas vedelevad mündid on tavaliselt negatiivse energia kandjad. Lisaks on veel üks asi, mida tuleks meeles pidada: esoteerikute sõnul ei tohiks kunagi maast raha üles korjata, sest see viib selleni, et kaotad mõne aja pärast juba tunduvalt suurema summa, kui leidsid. 

2. Väärismetallist ehted 

Maagid teevad tihti tööd just hinnaliste metallidega. Sa ei saa kunagi ehet leides kindel olla, et seda mõnes rituaalis kasutatud pole. Äravisatud kihlasõrmust tõlgendatakse kui selle omaniku püüet oma eraeluprobleemidest vabaneda. Leitud ehte proovimine võib väga kergelt negatiivsete sündmusteni viia, see muudab sinu aurat ja sa hakkad end oma nahas ebamugavalt tundma.  

3. Käsitsi valmistatud nukud ja teised mänguasjad

Selliseid asju viiakse kodust välja ainult ühe eesmärgiga – selleks, et halvast vabaneda. Käsitsi tehtud mänguasju leitakse tavaliselt ristteede juurest. Nende üleskorjamine ja kojuviimine toob majja negatiivse energia, haigused ning rahalised probleemid.

4. Erinevad nõelad 

Teravad metallist esemed kannavad endas samuti negatiivset energiat. Tegemist võib olla kaotatud talismaniga. Metallist talismanid kaitsevad selle omanikku, ise kõike halba endasse salvestades. Kui sa peaksid seda kasvõi sõrmeotsaga puudutama, saavad endise omaniku mured sinu muredeks.

5. Rinnanõelad ja prossid 

Prosse seostatakse esoteerikamaailmas saatusega. Kellegi teise prossi kandmine tähendab, et võtad tema saatuse enda kanda. Tema pattudest saavad sinu omad.

6. Võtmed 

Võtmeid kasutatakse erinevates rituaalides kõige halva lukustamiseks. Võtme leidja avab suletud ukse ja kõik halb, mis selle taha kunagi lukustati, voolab tema ellu. 

7. Käevõrud 

Ka käevõrud teenivad enamasti talismani eesmärki. Käevõru ei kao tavaliselt juhuslikult ära, vaid just õigel hetkel – siis, kui see on negatiivsusega täidetud ning ei suuda seetõttu enam kauem talismanina toimida. 

8. Peeglid 

Peeglitesse on juba aastasadu suhtutud kui ohtlikesse objektidesse. Väidetakse, et peeglitel on mälu: see salvestab kõigi inimeste mälestused ning energia, kes peegli ette sattunud on. Seetõttu ei tohiks kunagi leitud peeglit endale võtta. 

9. Kamm 

Kammid salvestavad omaniku energiat, tema mõtteid, elustiili ja käitumisviisi. Leitud kammi puudutamine annab sulle negatiivse laengu – sa ei tea, kes selle eelmine omanik oli ning millist elu ta elas. 

10. Kell 

Kell on otseselt seotud omaniku bioväljaga. Kui leiad kella ja otsustad selle endale jätta, saad ilmselt kõik eelmise omaniku probleemid ning suure tõenäosuse raskelt haigestuda.

 

uduba.com