12 SODIAAGIMÄRKI: tualetis käimine ja ainevahetus

12 SODIAAGIMÄRKI: tualetis käimine ja ainevahetus

Igal sodiaagimärgil on oma loomusest tulenevalt välja kujunenud kindlad rutiinid ja tõekspidamised ning see kehtib ka tualettruumi külastamise puhul. Näiteks Kalade märk hindab väga oma privaatset aega koduses tualetis, ent Jäär tunneb end vabalt igas olukorras ja võib ka avalikus kohas ilma mingi probleemita tualetis käia.

Igal sodiaagimärgil on oma loomusest tulenevalt välja kujunenud kindlad rutiinid ja tõekspidamised ning see kehtib ka tualettruumi külastamise puhul. Näiteks Kalade märk hindab väga oma privaatset aega koduses tualetis, ent Jäär tunneb end vabalt igas olukorras ja võib ka avalikus kohas ilma mingi probleemita tualetis käia.

Allpool on välja toodud 12 sodiaagimärki ning nende harjumused ja väikesed nii-öelda kiiksud seoses tualeti külastamisega:

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja iseärasuseks on pidev vajadus pissil käia ning kummalisel kombel ei taha ta avalikus kohas kunagi üksi tualetti minna, vaid uurib alati, kas keegi tahaks temaga koos minna. Teisalt, kui tal on vajadus häda number kaks rahuldada, siis väldib ta avalikus kohas selle tegemist iga hinnaga ning tunneb end hästi vaid kodustes tingimustes.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kalade märk peab tualettruumi oma kõige olulisemaks paigaks, kus ta tunneb end alati turvaliselt ja hästi ning ta peab väga oluliseks võimalust kõiki oma vajadusi esimesel võimalusel rahuldada. Kui keha vajab kergendamist, siis ei saa seda edasi lükata ega kannatada, see ajab ta lausa marru.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Jäära põhimõte on lihtne: “parem väljas kui sees” ehk siis teisisõnu ta kiirustab tualetti kohe, kui vähegi tundub, et see on vajalik. Ta teab kõike kõhuhädadest ja oskab alati soovitada rohtusid ning retsepte, mis aitavad erinevate kõhuprobleemide puhul. Ka avalikus kohas gaaside väljalaskmine ei ole tema jaoks mingi probleem ja enamasti ta isegi ei vabanda.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Sõnnil on väga tugev rutiin paigas! Võimalik, et ta isegi loeb seda, mitu korda päevas ta tualetis pissil käib ja tunneb muret, kui ühel päeval on midagi rutiinist teistmoodi. Ta vihkab kõhukinnisust ning on rahul vaid siis, kui kõik toimib nagu kellavärk. Hommikul esimese asjana on ta harjunud keha kergendama.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Kaksikute märk ei viitsi tualetis käimise vajadusest endale probleemi teha ja ei mõtle sellele üldse. Kuni midagi väga hullusti ei ole, ei pane ta seda tähelegi, kui ta näiteks paar päeva kõhukinnisuse käes on vaevelnud. Kui ta aga taipab, et kõht on korrast ära, kaotab ta hetkeks enesekontrolli ja muutub sisemiselt närviliseks.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Vähk armastab traditsioone ning ka tualetis käimisega seoses on tal põlvkondadepikkused harjumused, millest ta loobuda ei suuda. Ta on kõhuekspert ja tunneb oma ainevahetust lausa perfektselt ning oskab ka teisi sel teemal nõustada. Kõikvõimalikud söetabletid ja muu sarnane on tal pidevalt kotis kaasas.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Lõvi on uhke märk ning ta peab oluliseks seda, et ainevahetus toimiks ning kummalisel kombel on tal tihtipeale vajadus sel teemal ka teistega aru pidada. Ta räägib sellest, mida ta tualetis tegi ja ta ei pea seda sugugi imelikuks isegi õhtusöögi ajal teha. Ta ei tunne mitte mingit piinlikkust rääkides oma keha kergendamisest isegi võhivõõras seltskonnas.

NEITSI (23. august – 22. september)

Neitsi muretseb väga oma ainevahetuse toimimise pärast ning analüüsib pidevalt uriini värvust ning väljaheite kuju. Talle on väga oluline, et kõik oleks just nii, nagu arstide sõnul olema peaks ja iga väiksemagi mure puhul pöördub ta loomulikult kohe arsti poole. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kaalude märk on võimeline tualetis üsnagi pikalt niisama istuma ja ajalehti lugema ning lisaks on ta väga suur probiootikumide fänn. Ta tunnetab oma ainevahetuse tegevust ja tarbib teadlikult palju kiudaineid, et seedimine korralikult töötaks. Ta lausa kuulab oma keha ja toitub vastavalt.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpion ei lükka ühtegi organismi poolt ettenähtud vajadust kunagi edasi ja see tähendab, et kui on vaja minna, siis on vaja kohe minna. Ta ei pea oma ainevahetuses toimuvat eriliseks teemaks ning ei huvitu sellest, ent kui tal on pissihäda ja ta peab kannatama, siis läheb ta vihaseks.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Ambur on sarnaselt Skorpioniga kiire tegutseja ja tualetis käimisega ta oodata ei taha. Vahel võib ta aga tualetti üsnagi pikaks ajaks istuma jääda ja tegelikult pole tal midagi ka selle vastu, kui keegi kuuleb pealt tema keha kergendamise protsessiga kaasnevaid hääli. Ta võib vabalt ka lahtise uksega tualetis käia.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukits on harjumuse ori ning ta külastab tualetti vaid siis, kui on väga vaja ja enam oodata ei saa. Siis võib olukord ka liiga pingeliseks minna ja ta võib vihaseks saada. Üldiselt on selle märgi ainevahetusega kaasnevad harjumused igati keskpärased ja tal puuduvad nii-öelda kiiksud.

Allikas: cosmopolitan.com