4 asja, mida sina peaksid iga päev tegema

4 asja, mida sina peaksid iga päev tegema

Just pisiasjad on need, mis meie igapäevaelus suurt rolli mängivad. Selleks, et tunda rõõmu igast päevast, tuleb osata pöörata tähelepanu ka nendele väikestele asjadele, mis me sageli ära unustame. Siin on neli asja, mille jaoks tuleb igapäev aega leida! Muuda need endale harjumuseks ja sinu elu muutub lihtsamaks!

Just pisiasjad on need, mis meie igapäevaelus suurt rolli mängivad. Selleks, et tunda rõõmu igast päevast, tuleb osata pöörata tähelepanu ka nendele väikestele asjadele, mis me sageli ära unustame.

Siin on neli asja, mille jaoks tuleb igapäev aega leida! Muuda need endale harjumuseks ja sinu elu muutub lihtsamaks!

1. Tee komplimente! Millal sa viimati kellelegi komplimendi tegid? Kui keegi sinule midagi head ütleb, siis see muudab ka sinu tuju paremaks ja ärgem unustagem ütlust “kuidas küla koerale, nõnda koer külale!” Tee komplimente – muidugi ainult siis, kui sa neid tõsiselt mõtled ja sa näed, et see muudab ka sinu tuju paremaks. Nähes, et sinu sõnad toovad kellelegi naeratuse näole, läheb ka endal tuju heaks! 

2. Loo oma kodus telefonivaba tsoon! Sa ei pea alati oma telefoni kaasas kandma – kui kogu pere on kodus, siis pole sul seda tegelikult vaja! Loo oma kodus telefonivaba tsoon – näiteks köök. Pange paika reegel, et kööki keegi telefoniga ei tule ja süüakse samuti nii, et telefoni kusagil läheduses ei ole. Nii võidad kvaliteetaega oma perega ja tegelikult on ju päris vabastav ilma telefonita olla – saad sellest peagi aru.

4. Võta lõunasöögiks eraldi aega! Kontoris laua taga söömine ei ole õige lõunapaus. Kui sa tegeled samal ajal tööasjadega, siis ei naudi sa oma lõunasööki pooltki nii palju kui sa seda näiteks värskes õhus teeksid. See, millises atmosfääris me sööme, on samuti oluline ja söömiseks tuleb leida eraldi aega. 

3. Kohtu oma sõpradega vähemalt kord nädalas! Interneti vahendusel suhtlemine ei ole sama, mis näost näkku kokku saamine. Alati kui me oleme mõne hea tuttavaga kokku saanud ja mõnusalt aega veetnud, tunneme me end ka pärastpoole suurepäraselt ja mõtleme endamisi, et miks me küll sagedamini ei kohtu. Tegelikult sa leiad selle aja, kui sa seda ise tahad! 

Allikas: allwomenstalk.com