5 asja, mida inimese nägu tema kohta paljastab

5 asja, mida inimese nägu tema kohta paljastab

Inimese näokuju, silmade, kulmude ja huulte järgi on võimalik tema isiksuse kohta nii mõndagi teada saada, seega kui silmi peetakse inimese hingepeegliks, siis nägu tervikuna võib pidada iseloomu peegliks. Kas ja mil määral see tõele vastab, on raske öelda, ent teatud tõetera on siin kindlasti olemas.

Inimese näokuju, silmade, kulmude ja huulte järgi on võimalik tema isiksuse kohta nii mõndagi teada saada, seega kui silmi peetakse inimese hinge peegliks, siis nägu tervikuna võib pidada iseloomu peegliks. Kas ja mil määral see tõele vastab, on raske öelda, ent teatud tõetera on siin kindlasti olemas.

Allpool on välja toodud viis asja, mida inimese nägu tema kohta paljastab:

1. Kõrge otsaesine viitab intelligentsusele, madal laup aga sõbralikkusele.

Mida kõrgema otsaesisega inimene, seda taibukam ja karjäärihimulisem ta on. Madala otsaesisega inimesed on aga heasüdamlikud, sõbralikud ja vähenõudlikud.

2. Nurgeline nägu viitab kangele iseloomule.

Kõrged põsesarnad, terav või kandiline lõuajoon, piklik näokuju, terav nina – kõik need märgid näitavad, et tegu on inimesega, kellel on tugev tahtejõud, kange iseloom ja vajadus eneseteostuseks. Sellised inimesed jahivad enamasti kõrgeid ametipositsioone ja saavad edukaks varem või hiljem. Nad on jäärapäised ja nõudlikud nii iseenda kui ka teiste suhtes.

3. Volüümikate huulte ja ümara ninaga inimesed on loomingulised ja väga intuitiivsed.

Kui sinu huulekuju on ümar ja pehme ning nina samuti, siis see näitab, et sa oled loominguline ja emotsionaalne inimene, kes tunneb vajadust oma tundeid välja elada ja sageli tehaksegi seda läbi oma loomingu. Olgu selleks siis muusika, joonistamine, kirjutamine või mõni muu loometegevus.

4. Ümara näo, kitsa lõua ja väikese ninaga inimesed on tugeva tervisega.

Kui sul on ümar nägu, ent samas kitsas ja isegi pisut terav lõuajoon ning väike nina, siis näitab see, et sulle on antud tugevam tervis. Sa jääd harva haigeks ning võiksid end spordivaldkonnas teostada, sest sa oled füüsiliselt vastupidavam ja arenguvõimelisem.

5. Suured silmad viitavad otsekohesusele.

Suurte silmadega inimesed võivad vahel liigagi otsekohesed ja terava ütlemisega olla. Nad ei varja oma arvamust ja kui emotsioonid üle keevad, võivad nad öelda asju, mida nad tegelikult tõsiselt ei mõtle. Sellegipoolest ei hakka nad ilmselt vabandama. 

 

Kas sinu puhul läks siit midagi täppi?

 

Allikas: redbookmag.com