5 MÄRKI, MIS paljastavad, et oled sotsiaalmeediast sõltuvuses

WEB

Sa ei ole erandiks, kui su päevad mööduvad pidevalt telefoniekraani vaadates. Erinevatest uuringutest on selgunud, et keskmine inimene vaatab oma telefoni lausa 110 korda päevas. Ajakiri Woman`s Health pani kirja 6 märki, mis paljastavad, et sotsiaalmeedia mängib sinu elus liiga suurt rolli.

Pead koguaeg vaatama, mis sotsiaalmeedias toimub

Üheks ohtlikuks märgiks on see, kui tunned pidevalt vajadust vaadata, mida uut sotsiaalmeedias toimub ja kas sulle on tulnud uusi sõnumeid. Samuti tunned ennast rahutuna, kui sa ei saa telefonis nii palju aega veeta kui sooviksid.

Tunned võõrutusnähte

Oled närviline, rahutu ja tige kui sa piisavalt sagedasti sotsiaalmeedias olla ei saa.

Põgened sotsiaalmeediasse oma igapäevaelu eest

Vältimaks oma igapäevaelu või sealseid probleeme, põgened sa sotsiaalmeediasse. Ka siis kui oled stressis, kipud telefonis liiga palju aega veetma.

Sa ei suuda keskenduda

Sa ei suuda tööl või koolis keskenduda, sest mõtled koguaeg sellele, mis Facebookis või Instagramis toimub. Keskendumisraskuseid põhjustab ka see, et oled öösiti kaua üleval, et sotsiaalmeedias aega veeta.

Lähedased teevad märkuseid

Kas oled mõne lähedasega tülli läinud, sest ta ütles, et veedad sotsiaalmeedias liiga palju aega? See on märk, et oled sõltuvuse küüsi langenud.