5 RIIETUSESET, mida mehed naiste juures vihkavad

1 kommentaar
5 RIIETUSESET, mida mehed naiste juures vihkavad

Kas oled vahel mõelnud, millised riietusesemed meestele ei meeldi? Mängib ju välimus suurt rolli ning kes meist ei sooviks uuele silmarõõmule oma riietusega muljet avaldada. Tihtipeale on aga nii, et need rõivad, mida naised seksikaks peavad, on meeste meelest suur turn-off

Näiteks on teatud riideesemed sellised, mida mehed naiste seljas silmaotsaski sallida ei või. Geniusbeauty tegi õrnema soo jaoks asjad lihtsamaks ning koostas meeste abiga nimekirja neist riietest, mille võid heaga kapipõhja unustada. Veel parem – viska kohe minema!

Haaremipüksid

Meeste meelest näevad haaremipüksid välja, nagu oleksid just häda nr 2 püksi teinud. Lisaks muudavad need naise keha vormituks.

Jumpsuit

Halvimal juhul näevad naised jumpsuit‘is välja nagu 70ndatest pärit koduperenaised.

Vanaemalikud riided

Teate ju küll – pruunid sukapüksid, hiiglaslikud kudumid, mummulised kleidid. Need riided ei seostu meestele seksika naisega, vaid pensionieas mutikesega.

UGG saapad

Kuigi need on mugavad, ei arva mehed neist suurt midagi. Nende meelest pole midagi seksikamat kui ilus paar kontsakingi.

Liiga suured päikeseprillid

Mehed ei suuda mõista, miks soovivad naised oma kaunist nägu peita. Nende meelest näevad ülisuuri päikeseprille kandvad naised naeruväärsed välja.

 

allikas: Geniusbeauty

Sarnased artiklid