Buduaari horoskoop 06.04-12.04

5 kommentaari
Buduaari horoskoop 06.04-12.04

 

Jäär
Tunned end tunduvalt nooremana kui passis tegelikult seisab. Oled täis elujõudu ning suurt teotahet. Võibolla on nüüd aeg võtta pooleliolevad õpingud taas käsile ning saada kaua ihaldatud diplom. Unista! Unista ning katsu teha kõik selleks, et su unistused kunagi ka teoks saaksid. 

 

Sõnn
Nii mõnedki sõbrad on sulle sõbrad terveks eluks. Sa peaksid nendega rohkem kontakti hoidma, sest selliste armastusväärsete suhete hoidmine nõuab ka sinupoolset huvi. Sms või e-mail ei tule kõne allagi! Helista neile ning saage kuskil õdusas kohvikus kokku ning arutlege elu ja maailma üle. Tuleb mõnus nädal.


Kaksikud
Sul on rasked ajad, kas füüsilises või psüholoogilises mõttes. On hea mõte rääkida oma probleemidest täiesti võõra inimesega. Küll mitte mingi suvalise vaid professionaalse inimesega. Töö juures avastad, et kaks pead on ikka kaks pead ning niimoodi koos jõuate palju rohkem ära tehtud kui üksinda.

 

Vähk
Sul on suured probleemid ning püüad kõigest väest pinnal püsida. See on hea, sest nüüdsest oled targem. Nüüd tead, et vahel võib pisiveast välja kasvada suur tülikas probleem. Kui nüüd see üks mure kõrvale jätta, tõotab tulla väga romantiline näda,l kus iga päev on armastuse jaoks!

 

Lõvi
Sel nädalal jõuab sulle kohale, et oled pidevalt end maski taha peitnud. Teeskled, et oled keegi, kes sa tegelikult pole. Nüüd on aeg käes, kus sa ise märkad enda tõelist mina ning üha tihedamini võtad maski eest ning näitad teistele tõelist palet. Kuigi täielikult suudad sa oma maski maha võtta alles aasta pärast, on see siiski igati positiivne samm sinu jaoks. 

 

Neitsi
Oled kuidagi kohmakas ja aeglane sel nädalal. Töö juures ei suuda sa midagi korda saata ning seda märkavad ka su töökaaslased ja ülemus. Vahet pole, kui palju sa ka ei üritaks selgitada, nemad näevad ikka ainult tegemata tööd. Võta seda kogemust kui õppetundi – kukud, aga tõused taas ning palju tugevamana.

 

Kaalud
Sel nädalal on sul tugev soov erutavate kogemuste ja seikluste järgi. Mine peale tööd pubisse või kohvikusse ning sealt sa leiad oma kaua ihaldatud seiklused. Pöörad ühele pereliikmele liiga vähe tähelepanu ning see võib pingeid tekitada. Tähed lubavad sulle väga romantilisi hetki nädalavahetuseks. Naudi seda! 

 

Skorpion
Sel nädalal on sul kohe selline eriline tuju kohtuda uute inimestega ning see sobib väga hästi ka teistele su ümber. Oled lõbus ning sõbralik. Lase end lõdvaks ja võta elult seda, mida võtta annab! Sea endale eesmärgid ja tee kõik selleks, et need täita. See nädal on selleks just õige aeg. Parimad päevad armastuseks on küll reede ja laupäev, aga kokkuvõttes on terve nädalavahetus täis seiklusi ja romantikat.

 

Ambur
Sel nädalal võib su teele sattuda üks persoon, kelle koduks pole Eestimaa kaunis pind. Ära lase sel juhusel käest libiseda, sest selline vaheldus kulub sulle ära. Samas ole ettevaatlik ning ära aja reaalsust oma unistustega segamini. See suhe ei vii kahjuks küll kuhugi ning lõppeb juba juulikuus, aga kaunid mälestused jäävad pikaks ajaks. Sel nädalal on oodata häid uudiseid inimeselt, kes on juba pikemat aega raskelt haige olnud.

 

Kaljukits
Praegu on õige aeg leppida ühe vana sõbraga ära, kellega te juba mõnda aega tülis olete olnud. See teeb teile mõlemale head kui saate sotid selgeks räägitud ning rääkida ka asjadest, mis teid vaevanud on (töömured, pere, kool). Proovi mitte vahele segada kui ta räägib! Taasavastad sooja sõprussuhte, millest oled väga puudust tundnud.

 

Veevalaja
Kui töötad sotsiaalametis või oled kuskil vabatahtlik, siis ole valmis selleks, et sel nädalal pöördutakse sinu poole abipalvega. Oled väga hinnatud inimene nende seas ning neil on alati väga hea meel sind näha. Ära aga üle pinguta. Võta kõike mõistuse piires, muidu lihtsalt tapad end tööga. Tuleb nauditav nädal.

 

Kalad
Töö juures on paar ülesannet, mis kohe üldse sulle ei meeldi, aga keegi peab need ära tegema. Üldse oled sel nädalal kuidagi töövõõras inimene.  Proovi vaadata oma tööülesandeid teise pilguga või otsi neist midagi uut ja põnevat – nii läheb töö libedamalt. Kas teadsid, et ainult 15% inimestest on oma tööga rahul? Ole liikluses ettevaatlik, sest su mõtted on pidevalt mujal!