Buduaari horoskoop 13.07-19.07

Buduaari horoskoop 13.07-19.07

Jäär
Sinu enesekindlus on sel nädalal lausa laes. Sa lausa nõuad midagi ekstreemset ja väljakutsuvat, et oma energiat korralikult rakendada. Samuti lähed ühele kaua oodatud üritusele, millele sa eelmine aasta kahjuks ei jõudnud. See on sulle väga oluline, sellega seonduvad mälestused on olnud igati positiivsed ning see on pigem traditsiooniks saanud üritus, mitte lihtsalt ainult pidu. Parim päev armastuseks on laupäev. Haara härjal sarvist!

Sõnn
Kõik sujub see nädal nagu iseenesest ilusti paika, ilma suurema pingutuseta. Inimestel sinu ümber ei ole alati õigus, seni oled enamasti viisakalt nõustunud, kuid nüüd on õige aeg ka oma tahet läbi suruda. See nädal põrkad kokku ühe vana tuttavaga, kellega sul on ka väike ajalugu selja taga. Siiski pole sa mitte ükskõikne tema suhtes, vaid sulad nagu või tema pilgu all. Parim päev armuelu edendamiseks on kolmapäev!

Kaksikud
Sinu vabaduse iha võib tuua sulle see nädal pisut probleeme. Kipud tegema plaane, ainult enda isiklikest huvidest lähtudes. Sõbrad tunnevad sind piisavalt hästi, et mitte solvuda sellise käitumise peale. Siiski peaksid neile tänulik olema ning pühendama neid ka rohkem oma ellu. Üsna pikk aeg on juba möödas sellest, millal viimati tundsid liblikaid kõhus. Sinu silmapiirile on ilmunud keegi, kes sinus seda tunnet tekitab. Anna endale võimalus, usalda seda tunnet, sellest tõotab tulla midagi head. Parim päev armastuseks on neljapäev!

Vähk
See nädal ei vaevle sa kohe kindlasti tähelepanu puuduses. Sulle meeldib, kui teised sind vaatavad, eriti vastassoost isikud. See tekitab sinus enesekindla ja igati positiivse meeleolu. Tööl ähvardab koondamine ning seetõttu oled kõik edasised võimalused igati läbi kaalunud. Sul on üsna head väljavaated ka pärast koondamislainet, kui see muidugi üldse tabab sind. Oled terane ja mõistlik inimene ning tead täpselt, kuidas käituda, kui asjad keeruliseks kipuvad. Parim päev armueluks on laupäev. Kasuta seda päeva lõõgastumiseks!

Lõvi
Näita maailmale, mida sa väärt oled! Sa oled piisvalt tugev, et mitte lasta end nurka suruda inimestel, kes on ainult õhku täis ja tühja jutuga. Finantsolukord on hetkel stabiilne, kuid peagi võib see muutuda. Üks töökaaslane tutvustab sind isikule, kes võib sind karjääriredelil pisut kõrgemale tõsta. See tõotab sulle ka suuremat sissetulekut. Armuelu on sul nii nagu ta on,ei midagi suurt ega ka mitte päris olematu. Peagi avastad enda jaoks pimekohtingud. Mõnda aega pakub see sulle põnevust. Parim päev armastuseks on pühapäev!

Neitsi
See nädal on õnn ka sinu õuele tulnud. Kui sa lased on lõpuks ometi oma tunnetest juhtida, tahavad nii mõnedki sind rohkem tundma õppida, sinust rohkem teada. Armastus võib tuua nii palju uut su ellu, algul võib seda tunduda, et liialtki palju. Siiski õnne pole ju kunagi liiga palju, tuleb osata sellest lihtsalt rõõmu tunda. See nädal on ka hea aeg finantsküsimustesse selgust tuua. Ära kõhkle tähtsaid valikuid langetamast, kui oled kõik kindalt enda jaoks läbi mõelnud. Parim päev armuelu edendamiseks on kolmapäev!

Kaalud
Mis armastusse puutub, siis see nädal tuleks kohe kindlasti säilitada kainet mõistust. Kipud kõiges liialt ette ruttama ja see võib nii mõnegi inimese lihtsalt eemale peletada. Praegu pole õige aeg lasta end ainult tunnetest juhtida, kuula seekord oma mõistuse häält. Usu, nii on kõige arukam talitada! Probleemidest tööl pole mõtet isegi rääkida, kõik kipub kuhjuma, seepärast peabki säilitama külma närvi ja need ilma suuremate tagajärgedeta ära lahendama. Kui ilusat ilma on, siis mine randa, võta päikest ja lihtsalt lõõgastu! Parim päev armastuseks on teisipäev!

Skorpion
See nädal tahad kangesti shopata, kuid rahakott ei võimalda seda eriti. Siiski soetad endale midagi kasulikku ning ilusat. Kuna päike ka millalgi pilve tagant välja tuleb ning rannailma toob, siis selleks puhuks soetad endale ka pisut lisa oma rannavarustusse(bikiinid ja mõni aksessuaar annab kohe uue ilme). Siiski ilmub ka üks suur vale päevavalgele ning see ei tõota sulle kui kaasosalisele head. Pead tagajärgedega leppima ning nii mõndagi aega sõprussuhteid siluma. Palju on teha, kuid kõik inimesed teevad vigu ning ka sina õpid sellest valusast kogemusest. Parim päev armastuseks on reede!

Ambur
Kipud kõigega liialdama, paljudele tundub, et pigem näitled, kui et oled sina ise. Oleks aeg sellele lõpp teha, nii õpid rohkem reaalsust tajuma ning ka ennast tundma. Samuti peaksid rohkem oma tervise eest hoolitsema, väike igahommikune sörkjooks  või jalutuskäik teeks kohe enesetunde palju paremaks. Kahjuks oled ka oma armuelu unarusse jätnud. Kui sind välja kutsutakse, siis kindlasti mine. Natuke naeru ja lõbusat tuju kuluks sulle marjaks ära küll! Armuelule pühenda seekord pühapäev!

Kaljukits
Mõned asjad muutuvad sinu elus drastiliselt. Pead võtma uue suuna nii tööl kui eraelus, sest vanaviisi enam ei saa. Ole tähelepanelik inimeste suhtes, kes sulle teele satuvad, nende seas võib olla nii mõnigi huvitav isik sinu jaoks. Sulle meeldib rahaga laiata, kuid peaksid ettevaatlikum olema, on ka ebaausaid inimesi, kes seda raha himustavad. Muidu tõotab tulla igati rõõmus nädal, naudi seda! Parim aeg rahaasjade korraldamiseks on esmaspäev!

Veevalaja
Sind ootab ees üllatus, ole valmis seda vastu võtma. Nädala keskpaiku tunned suurt koormust ja vastutust oma õlul ning see muutub üsna kiiresti masendavaks. Ole mureta see-eest nädalavahetus toob veidi kergendust. On oodata külalisi, kes suudavad alati sul tuju tõsta. Just meeldiv seltskond ongi see mida praegu vajad ja väike puhkus ei teeks ka paha. Tervise mured sind ei vaeva, oled igati hea vormis ja elujõuline inimene! Hea päev armastuseks on  kolmapäev!

Kalad
See nädal romatikat sulle kahjuks ei paku. Küll aga palju tööd ja vastavat tasu tehtu eest. Nädala lõpus saad endale juba võimaldada asju, mida oled pikemat aega oodanud. Samuti oled ka kuidagi eriliselt tundlik ilmale ning on oht haigestuda külmetusse. Armuelus teed praegu väikese puhkuse, oled viimasel ajal palju üle elanud ning oleks mõistlik vähekeseks aeg maha võtta. Parim aeg rahaasjadega tegelemiseks on esmaspäev!