Buduaari horoskoop 16.03-22.03

10 kommentaari
Buduaari horoskoop 16.03-22.03

 

Jäär

Oled seltskondlik ja seiklushimuline. Leiad palju uusi huvitavaid tutvusi, kuid ei unusta ka vanu sõpru. Praegu ongi parim aeg taaselustada mõni vana sõprussuhe. Samuti avaneb sul sel nädalal parim võimalus oma majanduslikku olukorda parandada. Tunnetad endas uut elujõudu ja pealehakkamist. Leiad peagi kõikidele oma probleemidele lahenduse ning elu tundub palju ilusam.


Sõnn

Kui oled vallaline, siis see nädal on parim aeg leida endale sümpaatne kaaslane. Sel nädalal on kõik päevad lausa ideaalsed armastuse leidmiseks.  Samuti on hea aeg tegeleda spordiga. Oled energiline ja hea tervise juures ning sul on suur tahe ennast arendada.


Kaksikud

Keegi sinu sõprusringkonnast huvitub sinust ning ilmub taas ootamatult sinu ellu. Ole ettevaatlik ning ära kaota oma valvsust. Huvitaval kombel oled tundnud seda inimest aastaid, kuid kunagi pole teie vahel olnud midagi peale sõpruse… See suhe võib viia metsiku, ärevust tekitava või isegi abileluvälise armusuhteni. Hea uudis on see, et sinu majanduslik olukord paraneb.


Vähk

Sel nädalal on sul parem tervis kui tavaliselt. Siiski kannatad unepuuduse käes. See nädal teed õige sammu stressist vabanemiseks. Tead väga hästi, et õhtune jalutuskäik teeb imesid. Ära suru oma tahtmist teistele peale, anna neile võimalus oma ideid jagada. Mõnikord on see, mis on sulle hea, teistele halb.

 

Lõvi

Sa oled nostalgiline ning vaatad minevikule naerusuil tagasi. Oled õnnelik ja väga rahul oma välimusega, samuti ei tee muret ka vanus. See nädal pead kasutama kogu oma tarkust, et leida lahendus suurele probleemile. Sa saad hakkama… nagu alati!

 

Neitsi

See nädal tunned, et oled haavatav ning ebakindel oma keha suhtes. Vabane oma kõhklustest ja negatiivsetest mõtetest. Hellita oma keha mõnusa massaaži või saunaskäiguga. Nii oled rohkem teadlik oma loomulikust ilust ning tunned end taas eneskindlalt.

 

Kaalud

Sul on tugev tahtmine olla vaba. Tahaksid teha midagi metsikut ning minna sinna, kuhu ainult süda ihaldab. Selline metsik tuju toob sulle palju uusi kogemusi, mis kuluvad tulevikus marjaks ära. Oled seltskondlikult aktiivne ja rõõmus.

 

Skorpion

See nädal on parim aeg oma sõprussuhete tugevdamiseks. Üllatad sõpru oma toiduvalmistamisoskustega. Miks mitte ka armsamale midagi head kokata? Oled veidi ülemeelik ja kohati lausa ebaviisakas. Sul võib tekkida suhe, mida ei suuda ohjata. Kui oled suitsetaja, siis praegu on õige aeg see maha jätta!

 

Ambur

Sel nädalal seisad probleemi ees, mis lahendamata jätmisel paisub suureks skandaaliks. Keskendu meeldivatele tegevustele ja mine oma sõpradega välja pidutsema. Heida kõrvale oma kõhklused ja rasked mõtted. Proovi tunda enda vabalt. Lihtsalt võta vabalt ja naudi elu! 

 

Kaljukits

See nädal tõotab tulla lõbus ja humoorikas. Sõbrad tulevad sulle külla ja veedate koos lõbusa õhtu heade jookide ja muusika saatel. Salajane hingekaaslane on sulle lähemal olla kui arvata oskad. Tuleb silmad lahti hoida ja sa leiad ta! Oled rahaasjades väga täpne ning ei kuluta mõttetutele asjadele. 


Veevalaja

Tuleb väga kiire nädal. Pead palju suhtema erinevate inimestega. Samuti on soodne aeg töö ja eraelu edendamiseks. Sinu ettepanekuid ja maailmvaateid mõistetakse ning võetakse ka arvesse. Tööl võetakse sind tõsisemalt ning on oodata ka palgatõusu. Praegu on soodne aeg armastuseks! 

 

Kalad

Tuleb imeline nädal täis seiklusi ja üllatusi. Õnn naeratab lõpuks ka sulle! Ka armastus ei jää tulemata. Sõbrad ja tuttavad saavad osa sinu heast tujust. Oled äärmiselt lahke. Ära üllatu, kui kuuled ainult meeldivaid asju. Naudi seda! See positiivne meeleolu kestab kuni maini.