Buduaari horoskoop

Buduaari horoskoop

Jäär 

Üks su sõber või töökaaslane jääb haigeks ning see paneb sind tõsiselt muretsema. Sulle endalegi tundub imelik, et seda nii südamesse võtad. Nädala teises pooles hakkad end paremini tundma ning ka su sõbral läheb tunduvalt paremini. Tuleb mõelda lihtsalt positiivselt ning päike tulebki pilve tagant välja.

Sõnn
Enam sa ei saa oma kohustustest kõrvale hiilida. Liiga palju tööd/probleeme on juba su õlule kuhjunud ning kui sa kohe midagi ette ei võta, siis sa lihtsalt lämbud nende alla. On õige aeg vaadata peeglisse ning analüüsida oma kärsitut käitumist ja võibolla leppida ära ühe inimesega, kellega sa oled juba mõnda aega tülis olnud. 

Kaksikud
Õpid end iga päevaga üha paremini tundma. See teeb sind enesekindlamaks ning aitab sul su unistused ka täide viia. Mis iganes need ka poleks. Peale töö on ka muid asju elus, millele tähelepanu pöörata kuigi sulle meeldib kui sul on pidevalt tegevust. Võta vabalt ning luba endale üks tõsine laiskusepäev. See vähendab pingeid ning toob su igapäevaellu teistmoodi värskust.

Vähk 
Su tunded ja mõistus räägivad erinevat keelt. Sa ei tea, kumba usaldada. Siin mängib rolli ka su kasvatus. Olgu selleks siis karm ema, isa või sootuks vanavanemad. Nemad ju vormivad meid sellisteks nagu oleme. Ka paar ebameeldivat mälestust minevikust võivad taas esile kerkida.

Lõvi
Oled väga heas tujus ning suudad seda väga edukalt süstida ka teistesse. Su teele satub noormees, kellega on põgus ent vägagi meeldejääv flirt. Kohtute veel ja veel ning ka flirt muutub üha enam intensiivsemaks ja võibolla kohati ka robustsemaks. Ole ettevaatlik, muidu kahetsed seda juulis.

Neitsi
Lõpeta kohe endassetõmbumine. Viimasel ajal on sul suur kalduvus seda teha. Avastad, et inimesed su ümber on palju tundlikumaks muutunud ning nüüd on raskeid teemasid nendega tunduvalt lihtsam arutada. Ka sina suudad rääkida asjadest, mis sind on kaua piinanud või mis on sulle väga südamelähedased. Veeda õhtud väljas – see teeb ainult head!

Kaalud
Sel nädalal oled eriti enesekindel. Igapäevamured justkui voolavad sul mööda külgi maha ning erinevalt teistest suudad sa mitte nendele ka mõelda. Ka üks ammune mure on unustustehõlma vajunud või siis suudad selle sel nädalal ära lahendada. Oled igati positiivne ning elurõõmus. Selliseid inimesi võiks ühiskonnas rohkem olla! Hoia oma kulutustel silm peal. Kipud arvama, et võid saada iga asja, millest unistad.

Skorpion 
Sinu töökaaslased on üsna kriitilised sinu suhtes. Nad küll ei ütle seda sulle otse näkku, aga pisikeste tegude ja sõnade kaudu saad sa nende vihjetest aru. Ei saaks öelda, et neil on õigus, aga kaalu siiski nende arvamust. Kui leiad, et sul on õigus, siis anna neilegi oma arvamusest teada! Klaarige kõik omavahel ära ning saate rahus tööd edasi teha. Järgmisel nädalal võid sa midagi võita! 

Ambur
Tavaliselt sa ei aruta oma sekselu kellegagi. Isegi su kaaslased ei tea, mida sa tegelikult voodis tahad. Nad omast arust teavad, aga tegelikult see pole ju üldse nii. Tegelikult oled jätnud neile ka mulje, et oled väga avatud sellistele teemadele, aga samas ei ole üldse. Keeruline, kas pole? Järgmise paari nädala jooksul ilmub su teele sarmikas Lõvi. Teil on väga intensiivne ning erootiline flirt, mis väga vabalt võib viia ka meeletute voodielamusteni. 

Kaljukits
Maadled ühe probleemiga, aga ei ole siiamaani selle vastu midagi ettevõtnud! Mida sa ootad?  Võta ohjad enda kätte ning alusta kohe. Peagi saad kasulikku infot, mis sobib kui viimane tükk puzzlesse, et su probleem lahendada. Tuleb uskuda ja kõik saabki korda.

Veevalaja
Juhtub asju, mis muudavad su elu täielikult. Tavaliselt on selleks küll lähedase inimese surm/kaotus, isiklike asjade kadumine/vargus või raisatud võimalused.  See on hoopis midagi muud kui need. Sa oled juba pikemat aega maha surunud oma vaimseid võimeid. Nüüd aga avastad, et need on sulle hoopis kasulikumad kui kahjulikud. Õpid neid enda jaoks töötama panema ning su elu muutub täielikult! Parim päev armastuseks on pühapäev… nagu Veevalajatel ikka.

Kalad
On raske töö ning vastutuse aeg. Pea meeles, et kui alati kõik ei liigu kiiresti ei tähenda see veel läbikukkumist. Mõned su projektid liiguvad väga aeglaselt, aga kui sa sama usinas vaimus jätkad jõuad veel suure eduni! Mõnel juhul osutuvad need projektid isegi edukamaks, millega alguses palju probleeme oli ning mis näitasid punast tuld. Tuleb endasse uskuda!