GLAMUURIGALERII: GERLI A. CHANTELLE näitab, kuidas Maldiividel õiget luksust nautida

Karin Karu

erakogu

Glamuuri armastav moelooja Gerli A. Chantelle käis abikaasaga Maldiividel tõelist luksust nautimas ning tõdeb, et kuigi koroonast tulenevalt pidi paljudes kohtades maski kandma, siis puhkuserõõmu see ei röövinud.

Maldiividele lendamine ei olnud Gerli sõnul keerulisem kui see tavaliselt on – tuli küll täita rohkem pabereid ja teha vajalikud testid, kuid sellega asi ka piirdus.

“Lennukis oli üldiselt maski kandmine (va süües-juues) vajalik, kuid neid jagati lahkesti igal lennul. Maldiividel kohapeal pidi maski avalikes kohtades kandma – näiteks lennujaamas. Hotellis oli mask vajalik vaid buffees hommikusööki valides, mujal seda kandma ei pidanud, kuna oli vähetõenäoline, et inimesed seal massiliselt omavahel kokku puutuvad. Kõik restoranid olid avatud, kuid külastada sai üksnes neid retorane, mis meie saarel paiknesid. Kui tahta näiteks resorti vahetada, siis peab selleks eelnevalt luba küsima ja seda kaks päeva ette. Hotell aitab seda korraldada ja selle eelduseks on muidugi negatiivne koroonatest, mida saab hotellis teha. Küll aga maksab see test seal kolm korda rohkem kui Eestis,” nendib Gerli.

Glamuurne galerii ütleb rohkem kui tuhat sõna: