MAAGILINE KELLAAEG 11.11 aitab soovidel täituda

Teatud teaooriate  kohaselt on meil iga päev võimalik midagi soovida ning seda just ühel maagilisel minutil, mil kell lööb 11:11. Just sel numbrikombinatsioonil pidavat olema taga salapärane jõud, mis  aitab soovidel mingil maagilisel moel täituda.

Teatud teooriate kohaselt on meil igal hommikul võimalik midagi soovida ning seda just ühel maagilisel minutil, mil kell lööb 11.11. Just sel numbrikombinatsioonil pidavat olema taga salapärane jõud, mis  aitab soovidel mingil maagilisel moel täituda.

Seega, kui juhtud vaatama kella just sel hetkel, tasub kindlasti sõnastada oma soov. Kuid mis muudab selle kellaaja siiski nii tähendusrikkaks ja eriliseks? 

Numeroloogias sümboliseerib 11 kannatlikkust, ausust, vaimsust, tundlikkust, intuitsiooni ja idealistlikkust. Usutakse, et uksed teispoolsusesse on rohkem avatud just siis, kui kell kukub 11.11.  Numbrit 11 peetakse meistrite numbriks – kui sinu elutee number on juhtumisi 11, siis on sul suure tõenäosusega mingi eriline ja vastutusrikas missioon täita. 

11.11 kombinatsiooni kaudu kutsub universum meid märkama seda, mis on oluline, pöörama tähelepanu hingele ja südamehäälele, järgima oma intuitsiooni. Lisaks kellaajale võime seda müstilist jada kohata kusiganes, kuid iga kord, kui ta meile end ilmutab, on õige hetk märgata ning väärtustada neid võimalusi, mis meile on antud. See kombinatsioon võib olla ka märgiks sellest, et sinu sisemine areng on kiirel voolul jõudnud järgmisele tasandile. Sündmused, mis enne tundusid võimatuna, muutuvad äkitselt tegelikkuseks, uued inimesed ja olukorrad tekivad ootamatult sinu ellu.

Kui tihti oled sina juhtunud kella just sel maagilisel hetkel vaatama? Ära unusta soovida..