PÄEVAHOROSKOOP: 21. juuni

 

Esinevad pingelised seisud, mis teevad inimesed ettevaatamatuks ja natuke ka kalgiks. See on tingitud Veenuse ja Marsi opositsioonist, sest kaks täiesti omapärast planeeti lähevad vastasseisu, see omakorda mõjub suhetele.

JÄÄR

Jälgi täna oma teravat keelt, sest halvimal juhul võib see sind ennast kõrvetada! See kehtib eriti tugevalt sinu lähisuhete kohta. Võid tahta enne öelda, siis mõelda – aga usu, see on väga halb mõte. Võid tahta lajatada kellelegi, et end hetkeks paremini tunda. Juhul kui nii juhtubki, ei piisa hiljem ainult vabandusest. Nii et jälgi oma kõnepruuki.

SÕNN

Kohtad võibolla kedagi, kes paneb su inimsallivuse proovile. Selleks võib olla tööpartner, klient või hoopis keegi kodust, aga ürita hoida rahulikku meelt. Harmooniline Kaalud on küll siiani sinu detailides, aga see kaotab oma võime, sest inimesed norivad tüli veel väiksemate asjade pärast. Igatahes tee üks uinak, et taastuda, või muidu käratad ise ka nii, et müristab.

KAKSIKUD

Mõtle hoolikalt järele, kuidas inimestega mängude mängimine lõppeda võib, sest antud seisudega võidab ükskõik mis või kes, ainult et mitte sina. Oled ikka naudingute lainel, mis on muidugi positiivne, aga see ei tähenda, et võiksid selleks kedagi ära kasutada. Jutt ei ole suurtest asjadest, ka väikeste asjade puhul võib tagasilöök täna olla kordades hullem kui muidu.

VÄHK

Võid olla hädas leidmaks rahu ja harmooniat. Oma pahura meeleoluga võid probleemid palju suuremaks puhuda, kui nad tegelikult on, kui sa just ettevaatlik pole. See ei ole maailma lõpp, aga ülitundlikkuse tõttu tunned konstantselt ebameeldivat pinget. 

LÕVI

Kuula rääkimise asemel. Tõmbad oma kireva jutuga küll tähelepanu, aga täna pole see hea mõte. Kuu on siiani Kaaludes, mis toob harmooniat, kuid nüüd õhtul tekib ka Veenuse ja Marsi vastuseis, mis segadust tekitab. Võid väga lihtsalt ületada igasuguseid piire, kui sa ettevaatlik pole. Jäta meelde, et sul on kaks kõrva ja üks suu põhjusega. Kuidas sa neid täna rakendad?

NEITSI

Rahaasjad võivad ikka mõtteis olla täna. Võid olla murelik, et ega rahakraanid kinni lähe. Võid saada ootamatuid uudiseid, vaata ette! Sinu reaktsioon määrab edaspidise kulgemise – peaksid kindlasti jälgima oma sõnakasutust. Negatiivsed kommentaarid kaasavad ka negatiivse atmosfääri. Kehtib ka suhetes.

KAALUD

Võid saada ärkamiskõne. See on tingitud sellest, et Kuu (mõistusemärk) on sinu märgis esimeses majas (ego, isiksus). Ärisuhetes olla ettevaatlik – need võivad kiiva kiskuda. See võib tunduda nagu katastroof, aga see pole nii – tõde on valus, aga vajalik.

SKORPION

Oh heldeke! Täna on üks neist päevadest, kus kõrgemate vägedega pole lihtsalt mõtet kakelda. Filtri puudumine ärritunud seisundis annab sulle kindlasti tagasilöögi. Tänane neljapäev soosib eraldatust – see on lihtsalt selline päev. Tegelikult see tuleb sulle kindlasti kasuks, nii et kasuta seda aega ära ning tee midagi mõnusat.

AMBUR

Sinu suhtlemine teistega on siiamaani tasemel – Kuu Kaaludes on endiselt sinu sõpruse ja gruppide sektoris. Ja sa naudid seda väga! Sul pole kunagi vabandust vaja, et minna välja ja lõbutseda. Aga nagu teised märgidki, pead ka sina ettevaatlik olema oma sõnadega. Kuna naiselik Veenus ja mehelik Marss “põrkuvad”, võib ette tulla palju kohmetuid momente.

KALJUKITS

Iga hea liider teab, et tema arvamus pole kohe kindlasti ainsana oluline. Täna tekib kiusatus aga seda katsetada. Planeetide mõjul võib kamandavaid bosse täna päris palju kohata – püüa neist mitte üks olla. Sest see on täna täielik turn-offVaata, et kohtled inimesi, austades nende oskusi ja võimekust. Sama asi kehtib ka suhetes.

VEEVALAJA

Piisab ainult sädemest ning tulekahju ongi juba möllamas! Marss ja Veenus liiguvad tulemärkides, mis juba ise hästi sümboliseerib, mis juhtuda saab. Ei ole mõtet norida ega katsetada kellegi piiridega, see lõpeb lihtsalt halvasti. Reaktsioonid oleksid ebameeldivad või lihtsalt väga awkward’id. Lõbusta end nii mõnel teisel päeval!

KALAD

Täna on imeline päev, et jagada intiimsust, kuid ettevaatust – ära tee seda vale inimesega! Eriti mis puudutab sügavaid ning haavunud vestluseid. Planetaarne energia ähvardab inimestele saata valesid signaale. Kõik, mida sa ütled, võib teistele täiesti teine tunduda. Ära võta neid asju hinge, sest enamik ei käitu päris nagu nemad ise!

Buduaarile
Madame M