SUULOPUTUSVEE 6 HÄMMASTAVAT ja üllatuslikku funktsiooni

SUULOPUTUSVEE 6 HÄMMASTAVAT ja üllatuslikku funktsiooni

Tänapäev multifunktsionaalne maailm on loonud igale  probleemile piltlikult öeldes sada erinevat  lahendust. Poeletid on tulvil  masside viisi hooldustooteid, mis võtavad silme eest sõna otseses mõttes virvendama.

Tänapäeva multifunktsionaalne maailm on loonud igale probleemile piltlikult öeldes sada erinevat lahendust. Poeletid on tulvil masside viisi hooldustooteid, mis võtavad silme eest sõna otseses mõttes virvendama.

Kas me ka tegelikkuses vajame kõige jaoks mitut eri vahendit? Võibolla oleks hoopis nutikam kasutada üht ja sedasama näiteks kümne eri probleemi tarvis. Kas oled kunagi tulnud selle peale, et suuloputusvahendit võiks kasutada ka deodorandi asendajana või oma koeralt kirpude peletamiseks? 

Loe, mida kõike suudab üks pudel suuloputusvahendit. 

1# Alternatiiv deodorandile  

Mida teha olukorras, mil oled oma deodorandi koju unustanud ning ees on ootamas mõni väga oluline sündmus, mida ei tohi mitte mingil juhul higilõhna saatel mööda saata? Kui käepärast on mõni suuloputusvahend, siis on probleem lahendatud! Kõik, mis selleks vaja teha, on kallata väike kogus suuloputusvahendit vatipadjale ja tupsutada seda õrnalt oma kaenlaalustele.

2# Küüneseene ravi

Väidetavalt pidi oma jalgade leotamine suuloputusveega lahjendatud vees aitama küüneseenest vabaneda. Soovitavalt peaks jalavanni võtma pool tundi ning veelgi tõhusama toime omandab protseduur siis, kui lisada sekka ka väike kogus äädikat. 

3# Sääsehammustuse leevendaja

Sääsehammustused sügelevad kaunis koledasti ning selleks, et end mitte lõhki kratsida, on heaks mooduseks määrida neile peale ei midagi muud kui suuloputusvahendit. Hambahügienistide sõnul omab see tõepoolest tõhusat toimet ning nad soovitavad seda kasutada ka mistahes muude hammustuste korral. 

4# Kõõmavastane vahend 

Kõlab veidralt, kuid suuloputusvahend pidavat tõepoolest ka kõõmast priiks päästma. Selleks on vaja määrida väike kogus ainet oma juustesse, katta nad rätikuga nii nagu peale pesu, lasta mõnda aega mõjuda ning seejärel juuksed pesta. 

5# Kirbutõrje 

Koduloomade, nii kasside kui koerade puhul on üheks suurimaks probleemiks kirbud. Kirbutõrjevahendid on täis kohutavaid kemikaale, millega ei sooviks võimaluse korral kokku puutuda. Üheks alternatiiviks siinkohal on taas kord suuloputusvahend. Selleks et oma lemmik kirpude küüsist päästa, vala väike kogus suuloputusvahendit tema šampooni hulka, teine võimalus – lahjenda vahendit veega ning aseta sprei pudelisse ning piserda sellega oma koera või kassi. 

6# Seljatamaks aknet 

Üks õnnelik suuloputusvee kasutaja jagab ajalehes Seattle Times oma rõõmustavat kogemust. Nimelt seljatas ta akne justnimelt tänu sellele imepärasele vahendile. Mitte ükski teine vahend ei suutnud tema probleemi leevendada ning siis avastas ta Listerini suuvee, mida ta määrib oma näole vatipadja abil nii hommikul kui õhtul. 

Kas sina oled juba avastanud enda jaoks suuloputusvee multifunktsionaalsuse? 

Allikas: littlethings.com