Mitmekesi kahe vahel

Liikluses võib suvalisel ajahetkel, isegi tipptundi vältides, jääda ummikusse toppama, sest mõni on võrdsem kui võrdsed. Samamoodi võivad ummikud imelihtsalt ja täiesti ootamatult tabada ka suhteid. Üks vale sõna õigel ajal või õige sõna valel ajal ja valgusfoorides vilguvad kollased tuled ning ristmikule lähenevad autod sõidavad kõik sada kilomeetrit tunnis. Lükkan Kräsupea koogi karbi külmikusse tagasi ja küsin endalt, miks on suhted nii siiruviiruliseks aetud. Isegi sõprus nõuab hoolt ja panust, et püsima jääda.

Tagasi artikli juurde

8 kommentaari

  • mexxxx
  • Mmjau
  • Kalluke
  • Ei teeeaaaa.... Mina just leian, et seda 'elulist' juttu on kõik kohad Cosmost Anneni täis. Las autor ikka kirjutab nii nagu autor tahab ja lugejale jääb nagu alati valik - lugeda või mitte. :P Mina eelistan mitmekülgsust ja nn mängu ilu. Ehk siis tahan, et mitte ainult mõte oleks huvitav ja kaasakiskuv, vaid et kirjutatul ka stiili ja voolavust jaguks. Seega, soovin autorile ainult edu!!!
  • mulle see jutt samuti meeldis nagu ka varasemad, ehkki leian, et sinu stiil on natuke liiga luuleline - tänapäeva naised tahaksid ehk lugeda midagi veidi "elulisemat"
  • cryslin

    cryslin

    sa oled super kirjutaja, soovitan sul oma mõtted paberil alles hoida ja kunagi neist raamat koostada, jään ootama juba uusi sisukaid ja mõtlemapanevaid mõtteid.....

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!