JUST SELLES LINNAS kaob väidetavalt kõige rohkem lapsi maailmas

2013. aastal oli selles linnas kadunud 41 last, hetkel on see number 66. Mõned lastest on kodust ära jooksnud, mõned on teadmata asukohaga kodutud ning kolmas grupp koosneb lastest, kes on lihtsalt kuskile haihtunud. Tere tulemast Oregoni - linna, kus kaob läbi aastate kõige rohkem lapsi. 

2013. aastal oli selles linnas kadunud 41 last, hetkel on see number 66. Mõned lastest on kodust ära jooksnud, mõned on teadmata asukohaga kodutud ning kolmas grupp koosneb lastest, kes on lihtsalt kuskile haihtunud. Tere tulemast Oregoni – linna, kus kaob läbi aastate kõige rohkem lapsi. 

David Paulides on mees, kes on juba aastaid neid müstilisi kadumisi uurinud. Muuseas on ta sel teemal ka raamatuid kirjutanud. Mees väidab nendes, et Ameerika Ühendriikide valitsus on mitmete kadunud laste juhtumid lihtsalt kinni mätsinud. 

Paulides ütles portaalile Koin.com antud intervjuus, et paljud inimesed lähevad näiteks metsadesse matkama ning nad lihtsalt ei tule enam kunagi tagasi. Paulidese sõnul on Oregonis kadunud laste arv uskumatult suur. 

Eriti kummaline on see, et linnas kaob väidetavalt jäljetult iga kaheksa aasta tagant üks 8-aastane poiss. 

Aga kes või mis siis nende laste kadumise taga on? Seda ei tea tänase seisuga paraku veel mitte keegi. 

koin.com