Oilatum – niisutav nahahooldussari beebidele, lastele ja lapseootel emadele

Oilatum – niisutav nahahooldussari beebidele, lastele ja lapseootel emadele

Laste ja eriti beebide nahk on väga õrn ning seepärast peab hoiduma tugevatoimelistest, nahka kuivatavatest ja rohkesti lõhnaaineid sisaldavatest seepidest, vannilosjoonidest ja kreemidest. Oilatumi sari on loodud just õrna naha niisutamiseks, võimalike nahaärrituste leevendamiseks ja kuiva ning väga kuiva naha niisutamiseks. Täiskasvanutel tuleb sageli talvisel perioodil ette naha kuivust, aga eriti ka raseduse ajal, mil organism vajab palju rohkem vedelikku. Lapseootel naistel on eriti tähtis hoolitseda naha elastsuse eest, et hoida ära suureneva ümbermõõdu tõttu tekkivaid venitusarme.

Laste ja eriti beebide nahk on väga õrn ning seepärast peab hoiduma tugeva-toimelistest, nahka kuivatavatest ja rohkesti lõhnaaineid sisaldavatest seepidest, vannilosjoonidest ja kree-midest. Oilatum sari on loodud just õrna naha niisutamiseks, võimalike nahaärrituste leevendamiseks ja kuiva ning väga kuiva naha niisutamiseks. Täiskasvanutel tuleb sageli talvisel perioodil ette naha kuivust, aga eriti ka raseduse ajal, mil  organism vajab palju rohkem vedelikku. Lapseootel naistel on eriti tähtis hoolitseda naha elastsuse eest, et hoida ära suureneva ümbermõõdu tõttu tekkivaid venitusarme.

Eestis on apteekides müügil Oilatumi sarja järgmised tooted:

OILATUM Soft vanniemulsioon
Sobib nii beebide, laste kui ka täiskasvanute kuiva, tundliku või ärritatud naha igapäevaseks hooldamiseks. Seda võib kasutada alates esimesest elukuust.
Emulsioon on soodsa toimega nii normaalse kui ka väga kuiva naha korral. Emulsioon niisutab ja toidab nahka väga tõhusalt. Leevendab näiteks lapse mähkmete poolt tekitatud nahaärritusi ja vähendab kihelustunnet. Pärast emulsiooni kasutamist on nahk sile, pehme, õrn, elastne ja puudutamisel mõnus.
Oilatum Soft vanniemulsiooni kasutatakse harilikult vanniveelisandina, kuid seda võib kasutada paikselt ka otse niisutatud nahal.

Erinevad kasutusviisid:
* Vann imikutele ja lastele: lisage veega täidetud vanni 1–2 korgitäit Oilatum Soft vanniemulsiooni. Masseerige lapse vette kastetud keha õrnalt käe või pesukäsnaga. Pärast kümblust kuivatage nahk õrnalt käterätiga.
* Vann täiskasvanutele: lisage kuni 20 cm ulatuses veega täidetud vanni 3–4 korgitäit Oilatum Soft vanniemulsiooni. Kümmelge 10–20 minutit, seejärel kuivatage nahk õrnalt käterätiga.
* Naha paikne puhastamine: hõõruge väike kogus Oilatum Soft emulsiooni eelnevalt niisutatud nahale, loputage seejärel veega ja kuivatage nahk õrnalt käterätiga.

OILATUM niisutav seep

Niisutav seep puhastab nahka, eemaldamata sellest lipiide. Sobib kuivale, tundlikule ja õrnale nahale ning väikelastele igapäevaseks pesemiseks.

OILATUM kreem

Kaitsev ja niisutav kreem kuivale ja tundlikule nahale. Oilatum kreem on rasvavaba emulsioon, mida saadakse kõrgpuhastatud mineraalõlist ning mis kaitseb ja niisutab kauakestvalt naha pindmisi kihte. On lõhnatu ja värvaineteta. Oilatum kreemi võib kasutada üks või mitu korda päevas näol ja kehal. Sobib väga hästi rasedatele igapäevaseks naha niisutamiseks venitusarmide ennetamisel.


OILATUM GEL dušikreem

Lipiidirikas mittevahutav geel väga kuivale ja tundlikule nahale. Ravib naha kuivust, niisutab ja pehmendab, andes nahale tagasi loomuliku sileduse. Parafiiniõlil põhinev ja pehmendavate ainetega rikastatud Oilatum Gel täiendab igapäevast hügieeni, ravides kuiva ja õrna nahka.
Pehmendav kreem duši all käimiseks. Toimi nii: Pese ennast puhtaks, määri geel märjale nahale kätega, siis kulub geeli parajas koguses. Vähese veega segunedes muutub kreemjaks emulsiooniks. Masseerige õrnalt, seejärel loputage ja kuivatage ilma hõõrumata. Võib kasutada ka lokaalselt, näiteks küünarnukkidel, põlvedel, pahkluudel, näol.

Oilatum sarja tooted on müügil apteekides üle Eesti.