Sunday Family Brunch pühapäeval, 2. veebruaril Wabaduses

Sunday Family Brunch pühapäeval, 2. veebruaril Wabaduses

Pühapäeval, 2. veebruaril toimub kohvikus Wabadus pereüritus Sunday Family Brunch, kus esitlevad Taisi laululapsed oma esimest albumit “Kallis päikene”.  Üritusele on oodatud mõnusalt päeva veetma ning maitsvast brunch’ist osa saama lapsed ja nende vanemad. Brunch’i ajal ootab lapsi sisukas ja põnev programm. Sunday Family Brunch toimub kohvikus Wabadus kell 12.00-15.00. 

Pühapäeval, 2. veebruaril toimub kohvikus Wabadus pereüritus Sunday Family Brunch, kus esitlevad Taisi laululapsed oma esimest albumit “Kallis päikene”.  Üritusele on oodatud mõnusalt päeva veetma ning maitsvast brunch’ist osa saama lapsed ja nende vanemad. Brunch’i ajal ootab lapsi sisukas ja põnev programm. Sunday Family Brunch toimub kohvikus Wabadus kell 12.00-15.00. 

Perepäev algab maitsva Brunchiga! Külalisi tervitab Minni, kellega kavas suur tantsutrall, mängud ja meisterdamine.

Taisi laululapsed esitlevad väikese kontserdiga oma esimest albumit “Kallis Päikene”, mis on loodud suure armastuse ja hoolega, sest laulda üheskoos lastega on kuidagi nii lihtne ja hea. Nende hääl on alati loomulik ning see muudabki laulu kõla eriliselt kauniks! Kontserdil on võimalus kuulata ja vaadata imearmsaid laululapsi esitamas heatujulisi ning suviselt särtsakaid meloodiad äsjailmunud plaadilt! Lisaks lastele astuvad laval ülesse ka  laulev õpetaja Taisi Pettai ning kitarril Are Jaama, kelle ühises koostöös on valminud album “Kallis päikene”.

Meigikunstniku Jana Boberg teeb lastele teemakohased käe- ja näomaalingud.

Pühapäevaselt head muusikameeleolu loob DJ Artur Falgot.

Üritusega saab liituda siin

Kõik on oodatud kogu perega nautima helget feeling‘ut, head toitu ja kaunist lauluhäält! Laua reserveerimiseks helistage +372 53225250 või kirjutage kadri@wabadus.ee.

Sunday Family Brunch leiab aset 2. veebruaril, kell 12.00-15.00

Brunch: 17 € / inimese kohta

Lapsed vanuses 4-12 aastat: 8 € / lapse kohta

Lapsed kuni 4 eluaastani: tasuta