TÕELISELT TORE VIIS tulevastele vanavanematele oma lapseootusest teatamiseks

TÕELISELT TORE VIIS tulevastele vanavanematele oma lapseootusest teatamiseks

Oma esimest last ootavad Alexa ja Drew Goolsby otsustasid tulevastele vanavanematele suure uudise täiesti omapärasel moel teatavaks teha. Nad kasutasid selleks Jimmy Fallon’i Late Night Show’st alguse saanud sosistamismängu. 

Oma esimest last ootavad Alexa ja Drew Goolsby otsustasid tulevastele vanavanematele suure uudise täiesti omapärasel moel teatavaks teha. Nad kasutasid selleks Jimmy Fallon’i Late Night Show’st alguse saanud sosistamismängu. 

Mäng seisneb selles, et üks osaline paneb pähe kõrvaklapid ning püüab samal ajal vastasmängija huulte liikumise järgi mõistatada, mida talle öeldakse. Tihti läheb see mäng üsna naljakaks. 

Kui Alex Ja Drew sama meetodit kasutades vanematele suurt uudist teatasid, sai tulevane vanaema kohe aru, et temast saab varsti vanaema (ta oli sellega ilmselt juba varem kursis). Küll aga on mõistatamisega raskusi tulevasel vanaisal, kes arvab, et noorpaar soovib temaga hoopis randa minna. Kui mees lõpuks mõistab, mida talle öeldi, on tema reaktsioon lausa hindamatu. 

Kui ka sina oled beebiootel ja pole sellest veel tulevasi vanavanemaid teavitanud, siis allolevast videost näed, kuidas seda omapäraselt ja kindlasti ka üsna meeldejäävalt teha. 

Buduaar.ee