Tuuli blogi: mida mehed naiselt ootavad? 3 head suhtealust

Pole mingi uudis, et mehed ja naised on erinevalt planeedilt. Naiste ja meeste üksteise mõistmine jääb igaveseks müsteeriumiks ning ilmselt ei muutu selles vallas kunagi mitte midagi. Kuid meil on võimalus. Meil tõesti on üks võimalus. Proovida teineteist mõista, leppida ning elada rahus üksteise erinevate soovide ning ootustega.

Tagasi artikli juurde

14 kommentaari

 • twixxx
 • The ReadHead

  The ReadHead

  vep2, ma n6ustun suuresti sinuga. Selgituseks ka seda, et mina pole sellist asja veel kahjuks Eestis kohanud, et meeste kummardamine káib. Olen aga náinud, kuidas naine kamandab, poob ja laseb. Ma pole eluseeski arvanud, et meest kummardama peab, kuid nagu vep ilusti mainis, siis suhe on m6lemapoolne tóó. Ehk jái see mul selgitama. Mind on minu tegude eest hinnatud, váártustatud ja alati julgustatud, mida iganes ma ka pole ette v6tnud. Ja kordagi pole olnud etteheited, et miks ma just seda, teist ja kolmandat teen. Seet6ttu útlen, et mehe tunnustamine tema tóódes ja ettev6tmistes ei ole minu jaoks samuti v66raks. Suhe on 50/50 andmine ja v6tmine, ses selles ollaks koos m6lemad. Ja minu jaoks pole armastus samuti midagi sellist, mis pea segi póórab, vaid pigem aeglane ja aegan6udev. Ning need juhuslikud áratundmised, nagu áratus, meenud, mille párast ma oma partnerit armastan. See áratundmine, ikka ja jálle, on vága ilus. See áratundmine, loodetavasti, v6iks jááda alatiseks.
 • bb1
 • to ohjah

  to ohjah

  täpselt. ma olin selline ülistaja nagu siin eestis kombeks on- mida vastu sain, valed, ära kasutamise jne. enam ei ole selline nagu see artikkel kirjutab ja eestis kombeks on ei ülista kedagi. maha ka ei tee. vt lihtsalt et mul endal oleks elu korras, enda eest peab ka seisma mitte laskma end ära kasutada
 • R.R.

  R.R.

  miks ei ole siia juurde pandud,millisest raamatust see copy-paste võetud on...? praegu jääb mulje,nagu see oleks selle Tuuli oma tekst.
 • vep2

  vep2

  Mu kallid naised!!! Olen päris mitu aastat abielus ja usun, et ei lähe ka lahku!!! See on esiteks mõlemapoolne suhe, teiseks tõeline mõlemapoolne soov ja põhimõte kaaslast õnnelikuks teha ja kolmandaks on armumine sageli hoopis teisel alusel, kui armastus!!! Armastus on elukandev põhimõte, mis õigesti arendades ainult süveneb, laieneb, kasvab, armumine on tunnete möll, mis igal juhul üle läheb, õnnis on, kui sealt läbi raskuste armastus kuidagi saab tekkida! Armastus ei ole pime, ei ole omakasupüüdlik, ei nõua, ei jookse auto alla, ei uputa, ei, ei, ei!!! Armastus on rahulik, pikameelne, salliv, helde, andestav, jaaa .... Selline olek püsib, paraneb, muutub üha õrnemaks ja tähelepanelikumaks, ..... Otsige armastust sealt, mitte tunnete ja kirgede möllust, sealt seda ei leia ja seal seda ei ole. Tõeline armastus on tegelikult äraarvamata palju kordi ilusam, parem, ülesehitavam, rahuldustpakkuvam, .... kui see mida nüüdsel ajal "armastuseks nimetatakse!!!
 • The Redheadile ja teistele šovinistidele

  The Redheadile ja teistele šovinistidele

  Nii palju kui mina olen täheldanud (ja ka mu välismaalastest sõbrad, mõlemast soost), siis on Eestis just väga kõrgel kohal see meeste ülistamine ja tänamine, samas kui naiste tegusid võetakse iseenesest mõistetavalt. Näiteks kui mees toob tähtpäeva puhul koogi koju, siis kohe kõik ülistavad taevani, et oi milline mees/isa jne, samas seda, et naine teeb iga päev maitsvaid eineid või käib kogu aeg poes ja vaatab, et kõigile midagi maitsvat oleks, ei panda tähele. Kui naisel on raske periood elus, siis kohe, et ta ei hooli perest ja miks on nii isekas, aga kui mehel on, siis kõik käivad kikivarvul, et mitte häirida meest. Jne. Mul hollandis elav sõber (mees, eestlane) kunagi ütles ka, et Eestisse tulles oleks nagu islamimaal, selline meeste kummardamine käib, et pole otsa ega äärt. Siinkohal olen nõus M'ga, kes ütles, et inimsuhted on kindlasti keerulisemad ja keegi ei "pea". Samas Eesti ühiskonda vaadates on näha selgelt, et iga kord kui midagi meestelt nõuda, on kõik tagajalgadel, et feministid. Aga kui naistelt, siis keegi ei pane tähelegi, sest naine PEAB olema ema, naine, kokk, hea sõbranna, seksikas kaaslane, toetav sõber ka oma mehele ja alati olemas. Suva, mida ta ise tunneb või kui vajab toetust. Suva, kui naine on mentaalse kollapsi äärel, sest ema suri - aga mehel oli ju halb päev, siis peab naine ikka meest toetama, mitte vastupidi. Jne. Kurb see šovinistlik ühiskond meil.
 • šopahoolik
 • Katshh

  Katshh

  Miks iga teine arvab, et on nii teadja maailmaasjades ja peaks ülejäänutele "tarka" nõu andma?
 • "Julgen väita, et naise armastus mehe vastu on meie planeedi kõrgeim tunne " - kindlasti mitte. Suurim ja võimsam on ikka ema armastus lapse vastu. Aga tundub väheke naiivse võitu plikatirts jah olema.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!