29.-30. juunil toimub Tallinna Lauluväljakul Retrolegend

29.-30. juunil toimub Tallinna Lauluväljakul Retrolegend

Õige pea toimub Tallinnas oodatud kahepäevane popmuusikafestival „Retrolegend“, mis toob Eestisse legendaarsed popartistid ja -ansamblid, kelle muusika järgi kaheksakümnendatel sai muusikameeli hellitada ja ennastunustavalt diskot tantsida.

Õige pea toimub Tallinnas oodatud kahepäevane popmuusikafestival „Retrolegend“, mis toob Eestisse legendaarsed popartistid ja -ansamblid, kelle muusika järgi kaheksakümnendatel sai muusikameeli hellitada ja ennastunustavalt tantsida, peaasjalikult diskot.

29. ja 30. juunil on “Retrolegend“ festivalile  esinema oodata mitmeid muljetavaldavaid artiste. Nostalgilist atmosfääri ja suurepärast elamust tulevad looma Kim Wilde, Ricchi e Poveri, C.C.Catch, Camouflage, Secret Service, Silent Circle, The Twins ja meie oma selle aja nõutuim staar Anne Veski.

Festivali 29. juuni avaõhtut alustab esmakordselt Eestis Saksamaa sugemetega Silent Circle. Kas tulevad meelde sellised diskohitid nagu „Touch In The Night“, „Moonlight Affair“, „Stop The Rain In The Night“? Silent Circle’ bändiliikmed on korraldajate sõnul väga põnevil ja ootavad väga Eesti publiku ette saabumist.

Seejärel astub lavale rootslaste au ja uhkus Secret Service, kelle „Flash In The Night“, „Ten O`Clock Postman“ ja teised tuntud hitid pakuvad loodetavasti nostalgilisi emotsioone. Reede õhtut jätkab aga „legend“ ise, kelle nägemise eest on paljud kauaaegsed fännid nõus oma viimase käest andma – see on 1967. aastal Itaalias sündinud ja vaieldamatult üks nõutumatest ansamblitest läbi aastakümnete – Ricchi e Poveri. „Mamma Maria“, „Voulez-Vous Danser” ja paljud teised šedöövrid krutivad peomeeleolu kindlasti taevani.

Reede õhtu lõpetab festivali avapäeva “headliner”, kes on 2012. aastal viimast korda lavalaudadel ja kes plaanib oma karjäärile piduliku punkti panna. See on C.C.Catch (Pildil), keda on veel viimane võimalus Eestimaa pinnal näha ja kuulda. 

Festivali teist päeva, 30. juunit alustab Eesti ikoon Anne Veski, kes oli endise Nõukogude Liidu territooriumil ülimalt populaarne ja on täna vaieldamatult legendaarseim artist, keda teab ka praegune eesti ja vene noorsugu. Peale eesti muusika nautimist astub lavale Saksamaal alguse saanud ansambel The Twins. Tegemist on sünt-pop-duoga, keda suurem üldsus nimepidi ehk ei mäletagi, aga laulud peaksid meenutama nii mõndagi – „Face to Face“ (Heart To Heart), „Ballet Dancer“ ning „Not The Loving Kind“ toovad nii mõnegi helgema mälestuse kindlasti meelde.

Laupäeva eelviimane esineja on Saksa Depeche Mode`iks nimetatud ansambel Camouflage, kelle „The Great Commandment“ figureeris 1987. aastal Billboardi edetabelis ning vallutas US dance chart tabeli esikoha tervelt kolmeks nädalaks. Need saavutused tõid ansamblile tuntust mitte ainult Euroopas, vaid ka mujal maailmas. (pildil Camouflage)

Tänavuse festivali lõpetab Londoni 80-ndate alguse new wave`i täht Kim Wilde, kelle tuntuimate hittide hulgas on “Kids in America” ja „Cambodia“.

Festivali õhtujuhtideks on Kanal2 saate ärapanijad Peeter Oja ning Mart Juur.

Selleks, et rännata tagasi noorusaega ning nostalgitseda, kohtume 29.-30. juunil Tallinna Lauluväljakul festivalil Retrolegend!

Soodsad pääsmed on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Kava leiad SIIT

Lisainfo: www.retrolegend.ee ja www.piletilevi.ee e-mail: info@retrolegend.ee

Võta osa Buduaari ja Retrolegendi piletimängust ja võida endale priipääse sellele toredale retropeole.