54-AASTASE HALLE BERRY bikiinikeha teeb kadedaks

Elle

shutterstock

Näitlejatar Halle Berry on meelde jäänud mitmetest mainekatest filmidest. 54-aastane staar on oma füüsilise vormi üle väga täpne ning teeb selle säilitamise nimel väga palju tööd.

Berry on viimasel ajal jaganud sotsiaalmeedias väga palju sisu, mis on seotud fitnessi, heaolu ja toitumisega. Tundub, et kõik tervisega seonduv on naisele väga südamelähedane, mistõttu lõi ta tervise ja heaolu ümber oma kogukonna.

Staar hakkas juhtima oma kanalit Respin, mis jagab teavet toitumise, liikumise ning vaimse ja füüsilise heaolu kohta. Kanali turustamiseks jagas staar ka videot, kus ta räägib oma uuest kanalist. Videol on näha kui suurepärane näeb Berry bikiinides välja ning kuidas ta treenides oma keha eest hoolt kannab. Võib lausa öelda, et 54-aastane staar teeb oma bikiinikehaga poole noorematele naistele silmad ette ja muudab kadedaks.

Lisaks sellele, et Berry on tuntust kogunud Bondi tüdrukuna, on ta kaasa löönud ka filmides “Pilveatlas,” mis räägib inimkonna sallivuse ja rahu otsingutest läbi aegade ning filmis “John Wick 3: Parabellum,” kus adrenaliinist pulbitseva märulisarja kolmandas osas pakutakse supermõrtsuka John Wicki eest 14 miljonit dollarit ning teda asub jahtima terve pearahaküttide armee. Vaata filme Go3 voogedastusplatvormilt SIIT ja SIIT.