Aigar Liivamäe – Rakverest pärit noormees, kes Londonis oma juuksurisalongi avas!

Aigar Liivamäe – Rakverest pärit noormees, kes Londonis oma juuksurisalongi avas!

Aigar Liivamäe on ambitsioonikas ja julge pealehakkamisega 25aastane Rakverest pärit noormees, kes kaks ja pool aastat tagasi Londonisse kolis ja seal oma juuksurisalongi avas. Eestis elades tegeles Aigar modellindusega ja käis igal võimalusel Soomes ehitusel tööl, et tulevikuplaanide jaoks raha koguda. Praeguseks on salong nimega “Real Style” juba 2 aastat avatud olnud ja tulevikus loodab ta juba teisegi avada! Buduaarile räägib Aigar oma tulevikuplaanidest, juuksurisalongist ja tehtud modellitöödest.

Aigar Liivamäe on ambitsioonikas ja julge pealehakkamisega 25aastane Rakverest pärit noormees, kes kaks ja pool aastat tagasi Londonisse kolis ja seal oma juuksurisalongi avas. Eestis elades tegeles Aigar modellindusega ja käis igal võimalusel Soomes ehitustel tööl, et tulevikuplaanide jaoks raha koguda. Praeguseks on salong nimega “Real Style” juba kaks aastat avatud olnud ja tulevikus loodab ta juba teisegi avada! Buduaarile räägib Aigar oma tuleviku-plaanidest, juuksurisalongist ja tehtud modellitöödest.

Aigar, kust sa täpsemalt pärit oled ja kuidas modellimaailma sattusid?

Pärit olen Lääne-Virumaalt, Rakverest. Modellindusse sattusin tänu Evelyn Mikomäele, kes mind avasüli Living Models Agency´sse vastu võttis. Minu jaoks oli see maailm väga uus, huvitav ja inspireeriv. Antud hetkeks olen osalenud mitmes telereklaamis ja mis puutub pildistamisse, siis olen koostööd teinud Simon Harris´ega (UK), Rui Leanordes´iga, Neandro Ferreira ning Andre Batista´ga from Brazil. Väga meeldejääv kogemus on kindlasti ka London Fashion Week´i külastamine.

Kus sa praegu elad? Millega tegeled?

Hetkel elan Londoni kesklinnas, Hyde Park, Baiswater ja Notting Hill on minust vaid 10 minuti tee kaugusel. Mul on oma juuksurisalong nimega “Real Style”, mis on nüüdseks avatud olnud juba kaks aastat. Meil läheb hästi, tööd tuleb muidugi palju teha ja reklaamieelarve jaoks peame lisaraha leidma. Samal ajal töötan ka ehitusvaldkonnas, et oma majanduslikku olukorda kontrolli all hoida ja tulevikus plaanin kindlasti teisegi salongi avada. Asume Harrow Road´il, mis on iseenesest päris karm asukoht. Nädala pärast loodan ka meie kodulehe üles saada, siis on uute klientide leidmine kindlasti pisut lihtsam. Hinna ja kvaliteedi suhe on meil väga kliendisõbralik, teenused on ümberkaudsete salongidega võrreldes odavamad ja kvaliteet kindlasti parem! Alguses, kui Londonisse kolisin, pidin palju vaeva nägema, töötasin nii pubides kui ka erinevates klubides. Elutempo on Eestiga võrreldes palju kiirem, mistõttu tuleb ka endal rohkem ära teha. Olen äärmiselt tänulik kõigile sõpradele, kallitele inimestele, kes minusse uskunud on ja tuge pakkunud. 

Oled sa praegu õnnelik, kus näed end 7 aasta pärast?

Unistused on mul muidugi suured, kuid samas elan ikka üks päev korraga. Kindlasti soovin välja jõuda USA´sse, sealt edasi ei tea veel. Olen praegu õnnelik, sest olen palju vaeva näinud ja saan lõpuks tegeleda sellega, mis mulle meeldib. 

 

Karin Karu

Vaata allpool ka pildigaleriid!