Alari Kivisaar: Ma ei põe surmahaigust!

Sügisel tugevaid peavalusid kurtnud raadiodiskor Alari Kivisaar on pidanud vastu seisma igasugustele arvamustele nagu oleks hommikuprogrammi saatejuhil ajukasvaja või muu surmav haigus.

Sügisel tugevate peavalude üle kurtnud raadiodiskor Alari Kivisaar on pidanud vastu seisma igasugustele arvamustele, nagu oleks hommikuprogrammi saatejuhil ajukasvaja või muu surmav haigus.

“Ma pean kella kuuest kümneni olema väga keskendunult sekundist-sekundisse töös. Ja kõrvaklappidest tulevat müra tavaline inimene välja ei kannatakski,” kirjeldas raadiohääl peavalu ja arstide diagnoosi, et meest vaevab ülepinge.

“Minu peavalust ei tohiks nüüd küll mingit erilist kuvandit teha. Ma kinnitan, et ei ole surmavalt haige,” rääkis Kivisaar Õhtulehele.

Arsti kirjutatud kangete valuvaigistite toel sai Kivisaar peavaludest toona aga jagu ja magnettomograafis jäigi käimata. “Kui häda ei ole, ega arstile ju ka kipu,” tunnistas ta ja lisas, et avalikkuse suure huvi tõttu tuleks selles magnetpurgis vist siiski ära käia.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja