Anu Saagim: Jalgpallurite naiste elu on nagu minu oma!

Telesari mis alles hiljaaegu naelutas helesinise ekraani ette nii ontliku pereisa kui ka igavleva koduperenaise on alustanud DVD-l ilmumist alates esimest hooajast.

 

Telesari, mis alles hiljaaegu naelutas helesinise ekraani ette nii ontliku pereisa kui ka igavleva koduperenaise on alustanud DVD-l ilmumist alates esimesest hooajast.

Kommentaarid selle sarja sisu kohta on olnud vastukäivad, kuid telereitingud näitasid, et jalgpalli telgitagused pakuvad üldrahvalikku huvi. Paljude kriitikute arvates on tegemist ka kõige ebasportlikuma spordisarjaga, mida üldse annab välja mõelda.

„Pöörased peod, šampanja ja ilusad inimesed on just nagu minu elu! Kui midagi ehk lisaks soovida, siis veel rohkem seksikaid jalgpallureid,” kommenteeris sarja Bravuuritar Anu Saagim.

“Jalgpallurite naised”  on seksikas draamasari, mis keskendub Earls Parki vutiklubi mängijatele, eelkõige aga nende pöörastele naistele. Nende elu ilmestavad vaid peod ja glamuur. Teadmine , et sinu jalgpallistaarist ja rahamasinast meest üritavad vahendeid valimata võrgutada veel paljud naised ei muuda just päeva päikeselisemaks ja tuju paremaks. Mida siis peaks tegema? Kas usaldama oma mehi? Kahtlustama neid? Võtma armukese või siis leppima olukorraga? Kõike seda nad ka proovivad. Ja veel palju muudki.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja