Ärimees William Vesilind saab isaks

Ärimees William Vesilind saab isaks

Ameerikas üles kasvanud, kuid 11 aastat tagasi Eestisse kolinud eestlasest ärimees William Vesilind on eluaeg armastanud ringi reisimist ning maailma avastamist.  Peagi saab aga kuulsa väliseestlase Priit Vesilinnu poeg William teist korda isaks, nimelt on tema elukaaslane Karin Golubev lapseootel. Karin töötab Carlsberg Grupis turundusjuhina. Buduaar uuris, kus noored kohtusid ning palju lapsi William soovib saada.

Ameerikas üles kasvanud, kuid 11 aastat tagasi Eestisse kolinud eestlasest ärimees William Vesilind on eluaeg armastanud ringi reisimist ning maailma avastamist.  Peagi saab aga kuulsa väliseestlase Priit Vesilinnu poeg William teist korda isaks, nimelt on tema elukaaslane Karin Golubev lapseootel. Karin töötab Carlsberg Grupis brändijuhina. Buduaar uuris, kus noored kohtusid ning palju lapsi William soovib saada.

Kuidas sa Kariniga tuttavaks said?

Tegelikult tean teda juba aastaid, nimelt kunagi käis Karin väljas ühe minu vana sõbraga, kuid lähemalt saime tuttavaks alles kaks aastat hiljem. Mäletan, et mulle olid Eestisse külla tulnud sõbrad Indiast ning nad soovisid, et neile linna peal nii-öelda klubituuri teeksin. Külastasime mitmeid erinevaid pubisid ja lõpuks suundusime klubisse Vabank. Seal nägingi Karinit uuesti, ka tema oli tulnud oma sõpradega. Meil oli mõlemal tegelikult väga igav, seega ühel hetkel otsustasime lihtsalt koos klubist välja hiilida ja kõik edasine on ajalugu…

Kui suurest perekonnast sa unistad?

Ideaalis võiks olla kokku kolm last vähemalt, kuid eks aeg näitab. Ma ei taha oma lapsi üles kasvatada keerulises keskkonnas, tahan, et neil oleks kõik olemas ka majanduslikus mõttes. Tänapäeva ühiskonnas on aga lapse kasvatamine natuke liiga kallis – lasteaed, riided, jalatsid, igapäevatarbed – need kõik on palju kallimad, kui tegelikult peaks, ning hinnad tõusevad ikka veel. Ausalt öeldes ma ei kujutagi ette, kuidas suured pered, kellel on väike sissetulek, Eestis elades üldse hakkama saavad. Muidugi ei saa kõike hinnata rahas, sest olgem ausad, päeva lõpus on kõige olulisem siiski see, et sul on armastav abikaasa ning lapsed ja et koos saate läbi ka tulest ja veest.

Williami ja Karini esimene laps peaks sündima juuni esimesel poolel. Williamil on eelmisest suhtest 5-aastane tütar Amelia.

Karin Karu