Ärinaine Sigrid Hartman põgenes võlgade eest Gruusiasse?

Ehkki ärinaine Sigrid Hartman  kihutas möödunud nädalal appi grusiinidele, jättis ta sellest hoolimata Eestisse ennast ootama hunniku võlgasid. 

Ehkki ärinaine Sigrid Hartman kihutas möödunud nädalal appi grusiinidele, jättis ta sellest hoolimata Eestisse ennast ootama hunniku võlgasid.

Eelmisel nädalal sõitis hulk vabatahtlikke Gruusiasse appi, nende seas ka endine modell ja praegune ärinaine Sigrid Hartman, kes andis kriisipiirkonnast telefoniintervjuu Elu24-le. Ta kinnitas et põhjus, miks ta Gruusiasse sõitis, oli soov teisi inimesi aidata.

Igati üllas on teistele appi minna ja eriti hea on seda teha siis, kui ei pea probleemide eest põgenema. Sigridi puhul on ehk asjad seekord teisiti, sest samal ajal kui kaunitar grusiine aitab, vireleb tema juhitud firma Biolase makseraskustes. Firmal on võlad riigimaksude tasumises, millele on lisandunud ka juba intressivõlad, ning maksmata arveid jagub ka koostööpartneritele. Muuhulgas on hambavalgendusega tegelev Biolase suure summa võlgu ka Buduaarile, kust Sigrid tellis oma firmale suve alguses reklaami nii Buduaar.ee veebiajakirja, Buduaar Shoppingu ajakirja, kui ka Budaari telesaatesse. Sigridi halba mälu või kaduma läinud arvet seekord põhjenduseks tuua ei saa, sest vaatamata korduvatele meeldetuletustele, ei ole kaunitar oma võlgasid likvideerinud.

/Marge Rahu/