Aveli Abel on maitsetuima tiitli peale solvunud

21 kommentaar

Vändra Aveli ja Pärnu Pammy`na tuntud seksikas blondiin Aveli Abel on meedia peale solvunud, et ta Eesti maitsetuimaks staariks nimetati. “Kahju, et see nii läks, nüüd ei taha ta enam kuskil meedias figureerida,” ütles Aveli ema Ruta Delfile.

Vändra Aveli ja Pärnu Pammy nime all tuntud seksikas blondiin Aveli Abel on meedia peale solvunud, et ta Eesti maitsetuimaks staariks nimetati.

“Kahju, et see nii läks, nüüd ei taha ta enam kuskil meedias figureerida,” ütles Aveli ema Ruta Delfile.

“Selline nimetus on hirmus. Aveli ise ei olnudki nii löödud, meie olime kodus rohkem,” räägib Aveli ema. Ruta Abel peab kummaliseks, et tema tütar kõnealuses nimekirjas välja pakuti. “Ta ei käi ju kuskil üritustel poseerimas. Tal pole selleks aegagi, ta käib koolis ja kasvatab oma kaheaastast poega.”

Aveli ema sõnul on tütar poseerinud kõigest FHM`i piltidel, kus nägigi konseptsioon ette, et seljas on napid rõivad.
“Ma ei nimetaks isklikult mitte kedagi Eesti maitsetuimaks,” ütleb Aveli ema. “Igal ühel on oma võimalused ja oskused, kust endale midagi osta ja kuidas riietuda.”

Buduaari foorumikasutajad valisid maitsetuimaks Eesti staariks Aveli Abeli möödunud nädalal. Uudis sellest leidis ka teistes uudisteportaalides laia kõlapinda.

Buduaar.ee