Bedwettersi “Long Some Distance” eksklusiivne video nüüd saadaval

Bedwettersi “Long Some Distance” eksklusiivne video nüüd saadaval

Bedwettersi debüütalbumi “Meet The F#cking Bedwetters” (TCM/I Can Hear Music) avasingli “Long.Some.Distance” video on alanud nädalal MTV Baltikumi „FRESH“ video

Bedwettersi debüütalbumi “Meet The F#cking Bedwetters” (TCM/I Can Hear Music) avasingli “Long.Some.Distance” video on alanud nädalal MTV Baltikumi „FRESH“ video.

MTV FRESH staatuse ehk kõrgeima võimaliku mängukordade arvu MTV eetris pälvivad kõige värskemad, aktuaalsemad ja muljetavaldavamad muusikavideod kogu maailmast, mis jõuavad  nädala jooksul ekraanile vähemalt 50-70 korda. MTV Baltikumi kahe ja poole aastase tegutsemisaja jooksul on Baltikumi artistide videoile määratud FRESH-rotatsiooni kuueteistkümnel korral. Eesti artistide videoid on FRESH tiitliga pärjatud kokku seitsmel korral.
 
“Long.Some.Distance” video režissööriks on tuntud Rootsi muusikavideote meistri Jonas Åkerlundi kauaaegne assistent ja monteerija, Eesti päritolu Henrik Hanson, kes on koostöös Åkerlundiga teinud auhinnatud videosid sellistele staaridele nagu Madonna, Rolling Stones, P!nk, James Blunt, Rammstein jpt.  Video filmiti ja monteeriti aprillis-mais Stockholmis Spring stuudios. 
 
Hendrik Hanson kommenteerib värsket Bedwettersi videot järgmiselt: „Ma ei tahtnud treida tüüpilist rokivideot ning püüdsin tavapärasele live set’ile lisada midagi erilist, isegi kummastavat, luua teatud igatsuse metafoori. Tüdrukud, keda selles videos näeb, kehastavad bändiliikmete alter ego’sid.“
 
„Long.Some.Distance“ on  sel nädalal nähtav vaid MTV Baltikumi kanaleil ning MTV Eesti veebilehel, mille leiad SIIT!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee tegevtoimetaja