Birgit Varjun ei igatse uut suhet!

33 kommentaari
Birgit Varjun ei igatse uut suhet!

Birgit Varjun (23) jäi Eesti otsib superstaari saates napilt teiseks, kuid sellegipoolest jätkub tegelemine intensiivselt laulja karjääriga. Birgit on laulnud juba lapsest peale, lauluõpetajateks Jaana Aaviste ja Ülle Rebane. Osalenud kahel korral nii “Laulukarusseli” kui ka “Kaks takti ette” televoorus. Buduaar küsis lauljatarilt, mida uut on elu peale saadet toonud ja kas ta on veel vallaline või mitte? Birgit peab tõdema, et peale laulmise pole väga aega muuks, aga kõik on hetkel väga põnev ja huvitav ja iga päev toob midagi uut.  

Birgit Varjun (23) jäi “Eesti otsib superstaari” saates napilt teiseks, kuid sellegipoolest jätkub tegelemine intensiivselt lauljakarjääriga. Birgit on laulnud juba lapsest peale, lauluõpetajateks Jaana Aaviste ja Ülle Rebane. Osalenud kahel korral nii “Laulukarusseli” kui ka “Kaks takti ette” televoorus. Buduaar küsis lauljatarilt, mida uut on elu peale saadet toonud ja kas ta on veel vallaline või mitte?

Birgit peab tõdema, et peale laulmise pole väga aega muuks, aga kõik on hetkel väga põnev ja huvitav ja iga päev toob midagi uut. “Pakkumised, mis tehakse, on tõesti kõik huvitavad, aga konkreetselt on neist veel vara rääkida. Pärast saadet on elu meeletult muutunud! Uskumatu lihtsalt, kui kiiresti asjad muutuvad. Saan lõpuks tegeleda asjaga, mida tõesti armastan ja meeletult heameel on veel ka selle üle, et teistele meeldib see, mida teen. Hetkel küll ma alles harjun selle meeletu elutempoga,” lausub Birgit.

Suhetest rääkides ütleb Birgit, et tema arust pole olemas sellist asja nagu “mul pole suhteks aega” ning et pikaajalise suhte saladuseks on üksteise märkamine. Lauljatar hetkel ei igatse enda kõrvale kedagi pärast 8 aastat kestnud kooselu ning on oma eluga väga rahul nii, nagu see on.   

Kiire elutempo juures leiab Birgit siiski aega käia trennis Easyfitnessis ning jälgida oma toitumist. Need ongi lihtsad põhjused, kuidas ta ennast vormis hoiab. Emadepäeval veedab Birgit aega oma pojaga ja kindlasti läheb ka Lõuna-Eestise oma ema juurde.

Buduaar.ee

Sarnased artiklid