Bollywoodi Merli Berg sai lühimängufilmis

Vaatame, millega tegeleb täna, realitist "Bollywood" tuntuks saanud Tartu tüdruk Merli Berg.

Vaatame, millega tegeleb täna realitist "Bollywood" tuntuks saanud Tartu tüdruk Merli Berg.

1. Millega hetkel tegeled?
Hetkel tegelen ametialaselt ettevõtluse ja rahvusvahelise kaubandusega. Nimelt püüan sellest oravrattast pääseda ja ise midagi üles ehitada nagu ikka jääradele kombeks. Õnneks olen leidnud võimaluse ühendada oma hobi ehk reisimise, ettevõtluse ning õigusalased teadmised ning teha seeläbi äri. Vabal ajal käin jõusaalis ja showtantsu tantsimas ning hetkel on ka käsil veel väga minuliku mõttemaailmaga Robert. T Kiyosaki raamatu „Rikas isa, vaene isa" lugemine.

2. Kus, kuidas ja kellega elad?

Elan ikka veel armsas kodulinnas Tartus vabalt ja vallaliselt…õnneks mitte veel kassiga ;)

3. kas peale "Bollywoodi" saadet oled ka kuidagi näitlemisega seotud?

Jaaa…septembris oli lühimängufilmi „Amatöörid“ filmivõtted, kus mina mängin naispeategelase osa- maatüdruk Millat. Väga supper kogemus jällegi, sest meeskond ja kõik teised näitlejad olid niivõrd tasemel! Seega kiidan siinkohal tegijaid ja usun, et seda filmi vaadates on võimalik saada väga ägeda elamuse osaliseks! Loodan, et mu vanaema selle filmi peale kreepsu ei saa muidugi .

4. Mida ootad 2008 aastalt?
Ootan 2008. aastalt hüppelauda, sest 2007 aasta oli minu jaoks kui asjade kokkupanek ja oma suuna võtmine, kuid nüüd edaspidi tahaks selle säraga silmis ning tahtejõuga hakata võitma enda püstitatud eesmärke. Üleüldiselt soovin teistele inimestele tahtejõudu ning rõõmsat meelt, see aitab alati edasi minna.

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/