Buduaar müüs Glämmilaadal 15 000 krooni eest kaupu

Laupäeval toimunud Glämmilaadal osutus Buduaari müügiboks üheks edukaimaks! Fakti kinnitab ka Liilit Kirss, kes on Glämmilaada üks korraldajatest. Nelja tunni vältel müüdi Buduaari boksis kaupa ligi 15 000 krooni eest.

Laupäeval toimunud Glämmilaadal osutus Buduaari müügiboks üheks edukaimaks! Fakti kinnitab ka Liilit Kirss, kes on Glämmilaada üks korraldajatest. Nelja tunni vältel müüdi Buduaari boksis kaupa ligi 15 000 krooni eest.


Buduaari peatoimetaja Merlyn Uusküla sõnul, kes kohapeal ka müüs, võis olla boksi edukus seotud põneva kaubavalikuga. ”Meie boksist võis leida paljude erinevat stiili kandvate inimeste asju, mis tõmbas külastajaid ligi,” arvas ta ning lisas, et riideid oli pidulikest kleitidest spordiriieteni välja.


”Kindasti oli müük hea ka põhjusel, et pool boksist moodustasid glamuursed ja sätendavad rõivad ning aksessuaarid, mille järgi laadaliste käsi haaras kõige tihedamini. Kõik, mis sätendas, läks kaubaks. Glämmilaat ju!,” kommenteeris peatoimetaja. Müüdud kauba hinnad jäid vahemikku 50 krooni kuni 1500 krooni.

Buduaari boksist võis leida õdede Ojasaarte, Kati Tootsi, Marge Rahu ning Merlyn Uusküla riideid.
Pilte Glämmilaadast näed SIIN.


Kuigi Glämmilaat kestis vaid ühe päeva, siis stiilseid asju saab Buduaaris osta iga päev. Buduaar.ee populaarses kauplemisfoorumis ostab, müüb ja vahetab trendikaupu enam kui 2000 naist, sealhulgas ka Buduaari tegijad ise.

 

 


/Toimetas Kadri Veisner/