Carrie Underwood ei kavatse alla anda

Kantrilauljast superstaar Carrie Underwood on ajakirja Elle detsembrinumbri kaanel. 25-aastane lauljanna rääkis oma kuulsusest, häälest ja sellest teisest blondist.

Kantrilauljast superstaar Carrie Underwood on ajakirja Elle detsembrinumbri kaanel. 25-aastane lauljanna rääkis oma kuulsusest, häälest ja sellest teisest blondist.

Levisid kuulujutud, et ta käis kohtamas ujuja Michael Phelps’iga: “Ma vannun kõige nimel, et see on vale. Olen just nii tõsine. Iga kord kui meedia allikaks on märgitud lähedane sõber või lähedane ükskõik kes, siis ei vasta see tõele. See on kõigest väljamõeldud. Ükski mu sõpradest ei ütleks mitte midagi. Mitte kunagi. Mitte millestki!”

Tema kommentaar selle kohta, et suhtes olev Tony Romo helistab talle ikka veel: “See oli lihtsalt niisama möödaminnes öeldud, ma ei ütleks kunagi midagi sellist, mis teeks kellelegi haiget ja segaks midagi kokku, sest mind ei huvita draama. Mitte üldse. Ma oleksin ka vihane, kui keegi ütleks, et minu poiss-sõber helistab mõnele teisele tüdrukule. Mõistan, kus kohast Jessica Simpsoni viha tuleb. Aga ma ei ole temaga rääkinud maist saadik.”

Kas Carrie käib või ei käi kellegagi: “Kui ma ütlen, et käin või ei käi ja siis tuleb välja ajakiri ja ehk vahepeal on midagi muutunud.” Kolme kuu jooksul ei ole tal kedagi olnud. Kuni eilse õhtuni. “Olin ühe mehega väljas. Ta saab vihaseks mu peale. Kõik arvavad, et ma valetan. Parem on mitte sellest rääkida.”

Elu ratastel: “Ma ei tea, kuidas inimesed seda teevad. See on väsitav. See on raske. Praegu teen ma palju, sest mul ei ole põhjust, miks mitte seda teha. Mul ei ole abikaasat või lapsi. Kui ma tulen koju, olen ma koos endaga. Mul ei ole põhjust, miks mitte minna teele ja teha praegusel hetkel kõike, kuni ma olen piisavalt noor, kuni mul saab villand, kuni ma veel naudin seda. Ma arvan, et kui ma saan veidi vanemaks, tahan ma kindlasti aja maha võtta, sest see on väga pingeline. See on kehale raske, meelele raske ja emotsioonidele raske.”

Kuulsusega tegelemisest: “Ma teadsin, millega end seon ja ma ei kurda üldse. Ma olen õppinud, kuidas sellega toime tulla ja mu elu on tore, olen õnnelik inimene. Mis sa saad kuulsusega teha? Alla anda? Ei!”

 

Kärt Teorein

toimetaja