Daniel Craig arvab, et Barack Obama oleks hea James Bond

5 kommentaari

  Daniel Craig on ajakirja Parade kaanel ja ta vastas ühtlasi ka mõnele põnevale küsimusele.
 

Daniel Craig on ajakirja Parade kaanel ja ta vastas ühtlasi ka mõnele põnevale küsimusele.

 

Kes oleks parem James Bond – Barack Obama või John McCain?

“Obama oleks parem Bond, sest kui ta jääb oma sõnadele truuks, vaatab ta sõna otseses mõttes vaenlasele silma ja läheb nendega vastamisi. McCain’il on pikk teenistuskäik ja kogemused, ta oleks pigem parem M (Bondi boss).”

Kes oleks parem Bondi tüdruk – Michelle Obama või Cindy McCain?

Craig kukub naerdes peaaegu toolilt maha. “Oh, nüüd oled sa küll piiri ületanud,” ütleb ta. “See on liiga ohtlik küsimus.”

Kas maailma kõige kuulsama luuraja mängimine on kuidagi su elu muutnud?

“Ma olin oma karjääri tipus. Ma teenisin palju raha. Aga kui see võimalus tuli, teadsin ma, et see keerab kõik pea peale. Ma olen hetkel 40. See aitas mul panna asjad õigesse vaatenurka. See ei olnud raha pärast. See oli asjade muutmise pärast, et näha, mis juhtub.”

Mida arvad sekssümboli staatusest?

“Kui inimesed tahavad minust nii mõelda, siis on tore. Aga tõde on see, et mul ei ole selle ettekujutusega mingit seost.”

Craig on isa. Tema tütar pärineb varajasest abielust, mis lõppes lahutusega, ta on peaaegu sama vana kui tema isa siis, kui ta lahkus koolist 16-aastaselt, et kolida Londonisse ja püüelda näitleja karjääri poole. 

Kas sa lubaksid oma lapsel nii teha?

“Ei,” ütleb ta kiirelt. “Ei. Ei. Ei. Ei.”

Tema ema ja õde on kõige tähtsamad inimesed tema elus. Mees on endiselt lähedane oma eksnaisega ja tema pikaajaline tüdruksõber Satsuki Mitchell on Craig’i teine kindel tugi. 

 

Kärt Teorein

toimetaja