Drew Barrymore´i miljoni dollari uudis

Hiljuti vahendas Buduaar.ee, et Drew Barrymore on kutsutud Oprah Winfrey Show külaliseks, kus ta pidi teatama oma suure uudise. Spekulatsioone sellise teate ümber oli mitmeid. Arvati, et Drew võib olla kihlunud oma uue boyfriendi Justin Longiga, või on Drew hoopis rase? Mis on Drew uudis tegelikult?

Hiljuti vahendas Buduaar.ee, et Drew Barrymore on kutsutud Oprah Winfrey Show külaliseks, kus ta pidi teatama oma suure uudise. Spekulatsioone sellise teate ümber oli mitmeid. Arvati, et Drew võib olla kihlunud oma uue boyfriendi Justin Longiga, või on Drew hoopis rase?

Hiljuti eetris olnud Oprah Show kummutas siiski need spekulatsioonid täielikult. Drew suureks uudiseks oli hoopis see, et ta annetab miljon dollarit Maailma Toiduabi Programmile, et aidata toita nälgivaid lapsi Aafrikas. Seni on Drew käinud kaks korda Keenias, et näha selle programmi tööd lähedalt.

"Olen oma silmadega näinud, millise erinevuse kasvõi väike kausitäis toitvat putru lapse jaoks teeb," ütles Drew. "See aitab neil õppida, püsida tervetena ja annab neile võimaluse paremaks tulevikuks. Ma innustan kõiki, igalpool maailmas, aidata Toiduabi Programmil nälgivate laste heaks "kaussi täita" ja jätta nälgimine minevikku."

Oprah Show´s oli selgelt näha, et Drew on õnnelik ja eluga rahul. Stuudios oli publiku hulgas ka tema 29-aastane boyfriend Justin. Drew rääkis, et nad on viimasel ajal koos palju reisimas käinud ja kõik on väga tore olnud.

Kui Oprah küsis Justinilt Drew kohta, vastas too, et Drew on väga ilus ja hea huumorisoonega ning on kõige kaasatundlikum inimene, keda ta eales kohanud on.

Drew vastas sellele iseloomustusega Justini kohta: "Olen leidnud parima sõbra. See on suurepärane, meie suhe on suurepärane – see on toetav, terve ning täis huumorit. Kõik meie sõbrad saavad omavahel hästi läbi, mis on väga tore, sest me käime kõik koos reisimas. Me oleme väga õnnelikud."

Loe artiklit "Drew Barrymore teatab telesaates oma suure uudise" SIIT

Pilt: AOP

/Merili Sultsing/