Eesti kuulsused panevad invaspordi heaks asju oksjonile

Mitmed avaliku elu tegelased löövad kaasa heategevuskampaanias „Tee sporti!“, mille eesmärk on netioksjoniga koguda vahendeid, et osta viimase aasta parimatele invasportlastele võistlusvarustust. Oksjonilt võib soetada mitmete tuntud eestlaste annetusi ja uusi huvitavad pakkumisi on lähiajal lisandumas veelgi. Kampaania kohta saab lisateavet külastades järgmist netilehte www.tallinn2008.ee .

Mitmed avaliku elu tegelased löövad kaasa heategevuskampaanias „Tee sporti!“, mille eesmärk on netioksjoniga koguda vahendeid, et osta viimase aasta parimatele invasportlastele võistlusvarustust. Oksjonilt võib soetada mitmete tuntud eestlaste annetusi ja uusi huvitavad pakkumisi on lähiajal lisandumas veelgi. Kampaania kohta saab lisateavet külastades järgmist netilehte www.tallinn2008.ee .  Hollandi meistriliigas ilmategev eestlasest jalgpallur Andres Oper on oksjonile annetanud oma eelmise hooaja koduklubi Roda Kerkrade võistlussärgi.  „Hästi põnev on sellises ürituses kaasa lüüa, olen ennegi ju heategevusega seotud olnud,“ ütles Indrek Galetin, kelle pakutud fotosessiooni eest on inimesed valmis juba 900 krooni välja käima.  Atraktiivsed müügiartiklid on ka muutumismäng ajakirjas „Just!“   ja eestiaegne vokk sisekujundusteenusega . Laulja Birgit Õigemeel pani oksjonile oma autogrammiga esikplaadi.


Oksjonil kogutud summa eest ostetakse parimatele invasportlastele spordivarustust. „Spordijalatsid amortiseeruvad ju kiiresti. Kui riiete pealt saab kokku hoida, siis mitte laste jalgade ja tervise arvelt,“ ütles treener Liivi Rünk, kelle lapsed võitsid möödunud nädalvahetusel toimunud INASi MM-võistlustel 5 medalit.