Eesti otsib parimat punklaulu

12 kommentaari
Eesti otsib parimat punklaulu

Eeloleval pühapäeval kõlavad TV3 saatesarjas “Eesti otsib lemmiklaulu” rock- ja punklaulud.

Eeloleval pühapäeval kõlavad TV3 saatesarjas “Eesti otsib lemmiklaulu” rock- ja punklaulud.

 “See on kahtlemata sarja käredaim saade, kus kohal Eesti rocki ja pungi elavad legendid. On hämmastav, millisel hulgal energiat suudavad nad saali edastada,” ütles saate produtsent Kaupo Karelson. Karselsoni sõnul kandub see energia teleriekraani vahendusel ka televaatajate kodudesse.

 Eesti legendaarseimat punkbändi ”Propeller” esindavad saates Peeter Volkonski ja Peeter Määrits, kes saate tarvis kohandasid ka Propelleri kurikuulsa laulu “Helinälg” (Karuks istus vangitornis…) sõnu ning nüüd on vanameistrite kõrval laulu sees ka näiteks Tanel Padar. Lavale astub ka Tanel Padar ise, esitades Eesti legendaarseima rokkari Gunnar Grapsi laulu “Valgus”. Pärast aastatepikkust vaheaega on taas laval 80ndate üks populaarsemaid lauljatare Kare Kauks.

Loomulikult ei saa olla saade, kus kõlavad pungilood, ilma Villu Tammeta, kes oma kuulsaima loo “Tere, perestroika” ka ise ette kannab. Hardi Volmeri esituses tuleb esitusele rahva seas üks populaarsemaid Singer Vingeri lugusid “Massikommunikatsioon”. Fixi üks menukamaid hitte on kahtlemata “Tsirkus” ning seda esitab Vello Toomemets ise. Eesti rocki ajalukku on ennast kuldsete tähtedega kirjutanud Ultima Thule, bändi ühte suuremat hitti “Kassitapp” laulab Riho Sibul. Nooremat põlvkonda esindab Vanilla Ninja.

 
”Eesti otsib lemmiklaulu” on TV3 eetris pühapäeval kell 19.25

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid