FOTO ESIMESEST KOOLIPÄEVAST, mis vallutas kogu maailma

FOTO ESIMESEST KOOLIPÄEVAST, mis vallutas kogu maailma

Suvevaheaeg on mõne koolilapse jaoks juba praegu läbi ning mõnel on veel nädala jagu aega suve nautida, ent kooli teema on aktuaalne olnud juba mõnda aega. Laste jaoks on tegu emotsionaalse ajaga ning loomulikult ei pääse emotsioonide virr-varrist ka täiskasvanud. 

Suvevaheaeg on mõne koolilapse jaoks juba praegu läbi ning mõnel on veel nädala jagu aega suve nautida, ent kooliteema on aktuaalne olnud juba mõnda aega. Laste jaoks on tegu emotsionaalse ajaga ning loomulikult ei pääse emotsioonide virvarrist ka täiskasvanud. 

Lapsed suhtuvad tagasi kooli minekusse aga üsnagi erinevalt – on neid, kes seda lausa ootavad ning ise vabatahtlikult hommikul vara ärkavad ja end valmis seavad ning muidugi leidub üsnagi palju ka neid lapsi, kes tegelikult nii väga kooli minna ei tahagi ning magaksid pigem poole lõunani välja.

Internetis on meeletult populaarsust kogunud foto kahest lapsest, kelle näoilmed võtavad lausa geniaalselt kokku need emotsioonid, mis lapsi esimesel koolipäeval tabada võivad. Laste ema Traci Willis tunnistab, et foto laadis internetti üles tema vend, ent tal polnud õrna aimugi, et seda vaatab pea üheksa miljonit inimest üle kogu maailma – just nii palju klikke on antud foto praeguse hetkega saanud.

Laste emal on muidugi väga hea meel selle üle, et tema pilt on nii suurt populaarsust kogunud.

See ongi see foto:

Vaata pilti ka imgur lehel siin