FOTOD: BRAD PITTI uus kuum kallim on temast ligi 30 aastat noorem

Shutterstock

Elle.com

Buduaar

Ameerika Ühendriikide filminäitleja ja -produtsendi Brad Pitti kõrval särab uus piltilus kaunitar, kes on mehest koguni 29 aastat noorem.

Nüüd on asi kindel! 56aastasel Hollywoodi näitlejal Brad Pittil on ametlikult tüdruksõber. Tema väljavalitu on 27aastane Saksamaalt pärit piltilus modell Nicole Poturalski. Suhtest pole avalikkuse ette palju infot jõudnud, aga esimene kord jäi paar koos kaamerate ette 2019. aasta novembris, kui armunud kohtingul käisid.

“Brad ja Nicole said tuttavaks ühiste sõprade kaudu ja kui nad alles hakkasid kohtingutel käima, siis oli see nii suur saladus, et nad ei avaldanud seda mitte kellelegi,” pajatas allikas väljaandele Entertainment Tonight. “Isegi mõned nende lähiringi sõbrad saavad sellest alles nüüd teada. Brad on oma armuelu suhtes olnud väga privaatne.” Nimelt on Brad praegu eriliselt ettevaatlik, sest soovib oma eksabikaasa ja kuue lapse ema Angelina Jolie’ga laste pärast häid suhteid hoida.

https://www.instagram.com/p/CD8z9dhIJub/

 

Pitt ja Poturalski jäid taas paparatsode kaamerate ette eelmisel nädalal, kui saabusid koos Prantsusmaale näitleja lossi puhkama. Väidetavalt sobivat paar väga hästi kokku ning modelli kirjeldatakse kui tarka ja särtsakat naist.

Poturalski on sotsiaalmeedias vihjanud armastuse tuleleegile juba kuid, andes piltide pealkirjadega märku, et tema elus on keegi.

https://www.instagram.com/p/CDI17s2o-bY/