FOTOD! KURVID JA TSELLULIIT – see modell oma keha ei häbene

FOTOD! KURVID JA TSELLULIIT – see modell oma keha ei häbene

USA pesumodell Ashley Graham on üks kuumimaid pluss-suurus modelle kogu maailmas ning ühtlasi on ta ka esimene tõeliste kurvidega naine, kes on pääsenud legendaarse ajakirja “Sports Illustrated Swimsuit Issue” esikaanele. Ashley ei häbene oma kurve ega ka tselluliiti ning tema eesmärgiks on näidata maailmale, et suurus ei loe.

USA pesumodell Ashley Graham on üks kuumimaid pluss-suuruses modelle kogu maailmas ning ühtlasi on ta ka esimene tõeliste kurvidega naine, kes on pääsenud legendaarse ajakirja Sports Illustrated Swimsuit Issue esikaanele. Ashley ei häbene oma kurve ega ka tselluliiti ning tema eesmärgiks on näidata maailmale, et suurus ei loe.

Ashley osales hiljuti taas ühes paljastavas kampaanias, mille raames paljastas tumedapäine kaunitar kõik oma kehavõlud kaunil rannaliival. Pildistamine leidis aset juunikuu alguses Los Angeleses, Californias. 

Tegu on naisega, kes võitleb ühiskonna poolt loodud normide vastu ning aitab kurvikatel naistel end oma kehas paremini tunda. Teda on süüdistatud liigses ülekaalus, ent ta pole sellega ise sugugi päri, öeldes, et tema kehakaal on täiesti tervislik ning et mõned naised lihtsalt ongi loodud kurvikamana. Tselluliit on normaalne ja seda ei pea ükski naine eales häbenema – just seda soovib ta naistele selgeks teha.

Vaata kauneid pilte allpool olevast galeriist.